+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Fortinet оголосила про придбання стартапу enSilo – розробника програмного забезпечення для захисту кінцевих точок

Fortinet оголосила про придбання стартапу enSilo - розробника програмного забезпечення для захисту кінцевих точок

enSilo — розробник програмного забезпечення для захисту кінцевих точок (endpoint). Компанія заснована у 2014 році, і до кінця жовтня 2019-го залучила загалом $57,5 млн інвестицій, а загальна кількість співробітників становила 87.

Fortinet оголосила про придбання стартапу enSilo, щоб покращити свої технології для автоматичного виявлення кіберзагроз та реагування на них.

Завдяки інтегрованим засобам відстеження, контролю та запобіжного захисту рішення Fortinet, доповнені розробками enSilo, посилять безпеку кінцевих точок. Функції виявлення, моніторингу та оцінки загроз, яким наражається кінцева точка, дозволяють забезпечити відповідність кінцевих точок, пом'якшити ризики та знизити рівень незахищеності.

Безпека та мережа мають бути інтегровані та організовані таким чином, щоб забезпечити стримування просунутих загроз на швидкості мережі, — каже глава Fortinet. — Купуючи enSilo, ми додаємо функції автоматичного виявлення, захисту та реагування в реальному часі в нашу систему Fortinet Security Fabric для додаткового захисту кінцевих точок та відповідних прикордонних даних.

Фінансові та інші умови, на яких Fortinet та enSilo уклали угоду, не уточнюються.

Раніше enSilo була партнером по продукту Fortinet Security Fabric, допомагаючи організаціям скоротити час, необхідний для виявлення, розслідування та усунення шкідливих атак. Очікується, що злиття Fortinet та enSilo полегшить постачальникам послуг керованої безпеки (MSSP) надання комплексних рішень MDR (Managed Detection) and Response, управління виявленням загроз та реагування).

У Fortinet додали, що інтеграція EnSilo з функціями контролю доступу та безпеки кінцевих точок допомагає забезпечити захист через Інтернет речей

Інші новини

Найкраща ціна