+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Fortinet та Linksys оголосили про укладання стратегічного альянсу з метою подальшого забезпечення безпеки домашніх мереж

Fortinet і Linksys оголошують про стратегічний альянс для подальшого захисту домашніх мереж

Fortinet, постачальник глобальних інтегрованих і автоматизованих рішень з кібербезпеки, і Linksys, виробник бездротових мережевих продуктів, дочірня компанія Foxconn Interconnect Technology, сьогодні оголосили про стратегічний альянс для подальшого захисту та оптимізації продуктивності та управління домашніми мережами в рамках поточного розвитку віддаленої роботи.

«Коли організації починають широко впроваджувати віддалені робочі місця, кіберзлочинці намагаються використовувати численні прогалини в безпеці, які виникають. Мережа на основі безпеки – стратегія, яка інтегрує мережу та безпеку в підключеному середовищі, від ядра до хмари, до філій та віддалених працівників – дозволяє організаціям контролювати та захищати сучасні високодинамічні середовища, зберігаючи чудовий досвід користувача. Ми раді співпрацювати з Linksys, щоб забезпечити безпечне та надійне мережеве підключення корпоративного рівня для віддалених співробітників», – сказав засновник Fortinet, голова та головний виконавчий директор.

«Ми раді вітати Fortinet як стратегічного партнера у забезпеченні безпечного зв'язку для споживачів та віддалених професіоналів. Співпраця є свідченням постійної сили та охоплення бізнесу Linksys. Ми з нетерпінням чекаємо використання перевіреного досвіду Fortinet у сфері кібербезпеки, щоб скористатися новими можливостями», – сказав голова та генеральний директор FIT Хон Тенг.

Разом Fortinet Linksys та FIT запропонують підключення та безпеку корпоративного рівня, а також високоякісні послуги організаціям, яким потрібно забезпечити безперебійне та безпечне підключення для своїх співробітників, щоб вони могли ефективно працювати з дому.

В рамках альянсу Fortinet зробив стратегічну інвестицію в Linksys, яка надає провідні рішення для маршрутизації наступного покоління для споживачів і бізнесу по всьому світу. Крім того, Fortinet призначить представника до ради директорів Linksys.

Інші новини

Найкраща ціна