+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

FortiCWP (Cloud Workload Protection) – рішення Fortinet для захисту хмарних робочих навантажень

FortiCWP (Cloud Workload Protection) – рішення Fortinet для захисту хмарних робочих навантажень

Недостатня узгодженість між впровадженнями різних систем безпеки нерідко призводить до відсутності централізованого уявлення про критичні конфігурації сервісів, активності, мережевий трафік, події безпеки та гігієну даних. Все це тільки посилюється, коли організація починає використовувати відразу кілька платформ від різних постачальників хмарних обчислень.

Щоб допомогти організаціям впоратися з цією фундаментальною проблемою при забезпеченні хмарної безпеки, компанія Fortinet нещодавно представила рішення FortiCWP (Cloud Workload Protection) для захисту хмарних робочих навантажень, яке допомагає клієнтам дотримуватися регуляторних вимог і мінімізувати ризики, пов'язані з IaaS додатків. Воно знову повертає організаціям прозорість і контроль над їхньою динамічною мультихмарною інфраструктурою, забезпечуючи їм найінтегрованіше і динамічніше рішення для управління безпекою в мультихмарному оточенні.

FortiCWP тісно інтегровано з різними публічними хмарними інфраструктурами, у тому числі використовує нативні хмарні API інтерфейси від AWS, Google Cloud Platform і Microsoft Azure для оцінки конфігурацій, моніторингу активності в хмарних облікових записах, аналізу та сканування даних. формування комплексних звітів про дотримання регуляторних норм.

Щоб гарантувати роботу тільки з актуальною інформацією про загрози, рішення FortiCWP також підключено до сервісів FortiGuard Labs і регулярно отримує дані, що оновлюються з аналізом нових загроз. Крім того, воно інтегроване з сервісом FortiSandbox для аналізу даних, що зберігаються в хмарі, на предмет шкідливого контенту. Завдяки підтримці цих сервісів FortiCWP забезпечує неперевершений рівень прозорості та контролю над станом хмарної безпеки, навіть у мультихмарних інфраструктурах. Завдяки цьому ІТ-підрозділи можуть контролювати і з впевненістю керувати своїми хмарними оточеннями.

FortiCWP створено для вирішення низки найважливіших завдань, з якими стикаються організації при організації безпеки своїх хмарних оточень.

Щоб забезпечити необхідний рівень прозорості про конфігурації хмари та активність облікових записів, FortiCWP тісно інтегрований з інфраструктурами провідних постачальників публічних хмарних обчислень — Amazon AWS, Microsoft Azure та Google Cloud Platform — що дозволяє сканувати конфігурації та налаштування та зіставляти їх з передовими практиками, вимогами регуляторних органів та положеннями корпоративних політик.

Як інтегровано і динамічно рішення для забезпечення безпеки хмарних обчислень і в силу своєї тісної інтеграції з мультихмарною панеллю управління Fortinet Multi-Cloud Dashboard, рішення FortiCWP забезпечує ІТ-підрозділу можливість комплексного управління безпекою на різних хмарних платформах.

FortiCWP підтримує модель солідарної відповідальності («shared responsibility model») при будь-якому хмарному розгортанні та оцінює налаштування конфігурації постачальника хмарних сервісів, а також налаштування конфігурації в найбільшій організації.

FortiCWP допомагає вирішити проблему неконтрольованих (ungoverned) хмарних даних за рахунок хмарного DLP рішення з високою пропускною здатністю та підтримкою інспектування даних на предмет шкідливого контенту.

FortiCWP допомагає організаціям забезпечити дотримання галузевих стандартів безпеки шляхом зіставлення активностей та конфігурацій з політиками, що регламентуються стандартами, включаючи PCI, HIPAA, SOX, GDPR, ISO 27001 та NIST.

При використанні FortiCWP з рішенням FortiGate VM для хмарної безпеки даних, що надходять і виходять, і рішенням FortiWeb для захисту веб-додатків і API-інтерфейсів, вони утворюють єдине тісно інтегроване хмарне рішення, яке забезпечує комплексну безпеку мережевих інфраструктур, веб-додатків платформ. Воно підтримує IaaS-додатки і служить ідеальним доповненням для FortiCASB, яке створено для управління, забезпечення прозорості та контролю SaaS-додатків.

Використовуючи всі ці інтегровані рішення, організації тепер можуть забезпечити захист хмарної інфраструктури силами своїх фахівців з безпеки, що дозволяє їм знижувати ризики в умовах постійного розвитку цифрових інновацій.

Інші новини

Найкраща ціна