+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Forrester Wave: Trend Micro отримала найвищий бал у категоріях поточних пропозицій та стратегії, а також друге місце у категорії присутності на ринку

Forrester Wave: Trend Micro отримала найвищий бал у категоріях поточних пропозицій та стратегії, а також друге місце у категорії присутності на ринку

Trend Micro, глобальний лідер у галузі рішень для кібербезпеки, отримала найвищий бал у категоріях поточних пропозицій та стратегії, а також друге місце в категорії присутності на ринку згідно з даними звіту Forrester Wave™: Cloud Workload Security, Q4 2019 (Forrester Wave ™: «Безпека хмарного робочого навантаження, VI квартал 2019 року»). У Trend Micro вважають, що це визнання підкреслює лідерські позиції хмарних пропозицій компанії та її стратегії як найкращих на ринку рішень для хмарної безпеки.

Forrester ретельно оцінила 13 конкуруючих постачальників засобів безпеки за тридцятьма критеріями у трьох різних галузях: поточні пропозиції, стратегія та присутність на ринку.

«Ми багато вклали у розробку рішень щодо забезпечення хмарної безпеки, і я розглядаю цей звіт як підтвердження правильності нашого бачення, високу оцінку постійного впровадження інновацій та нашої стабільної роботи», — зазначив виконавчий віце-президент Trend Micro з мережевого захисту та гібридного хмарної безпеки. — «Ми були одними з перших постачальників систем безпеки, які передбачили зростання попиту на рішення для забезпечення безпеки хмарних робочих навантажень, і я думаю, що ми досягли поставленої мети за рахунок поєднання технологічних інновацій, партнерських відносин і безшовної інтеграції поглинених нами компаній». >

Крім масштабності та повноти, Forrester також відзначила й інші переваги продуктів Trend Micro для забезпечення хмарної безпеки (наводимо витримки зі звіту):

  • «Рішення ідеально підходить великим компаніям з широкими потребами у забезпеченні безпеки хмарних робочих навантажень (Cloud Workload Security — CWS) для робочих навантажень, гіпервізорів та контейнерів».
  • «Захист на рівні операційної системи на основі агентів дуже надійний і включає знешкодження шкідливих програм і захист пам'яті, моніторинг цілісності файлів, фаєрвол на хості, виявлення та запобігання вторгнень, перевірку логів та подвійний контроль додатків».
  • «Керування доступом на основі ролей (RBAC) має високу гнучкість в адмініструванні. Перевірки середовища запуску контейнера, у тому числі попередні, виконуються всеосяжно, рішення пропонує повний програмний інтерфейс API для гнучкого керування параметрами роботи Deep Security».

Компанія Trend Micro забезпечує оптимізований захист робочих навантажень на Amazon Web Services, Microsoft Azure, Google Cloud, VMware і Docker, дозволяючи клієнтам автоматизувати розгортання для оптимальної відповідності внутрішнім вимогам безпеки та безшовного захисту DevOps.

Новий звіт доповнює опублікований нещодавно іншою провідною аналітичною фірмою, яка також визнала досягнення Trend Micro: за версією фірми IDC, Trend Micro стала постачальником номер один у галузі захисту робочих навантажень програмно-визначуваних обчислень (SDC) — про це йдеться у звіті Worldwide Software Defined Compute Workload Security Market Shares, 2018 («Глобальна безпека робочих навантажень програмно-визначуваних обчислень: частки ринку в 2018 року», DOC # US45638919, ЛИСТОПАД 2019). За даними цього звіту, ринкова частка Trend Micro в 2018 року склала 35,5%, що майже втричі вище, ніж у найближчого конкурента.

Інші новини

Найкраща ціна