+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Forrester: розвитку бізнесу заважають застарілі системи

Опитування 600 керівників компаній регіону EMEA виявило фактори, що перешкоджають організаціям у реалізації всього потенціалу можливостей, що надаються цифровою економікою.

Forrester Research спільно з компанією Experian опублікували звіт про основні проблеми, які хвилюють керівників вищої ланки та функціональних керівників, які працюють у Європі, на Близькому Сході та в Африці.

Дослідження показало, що 78% керівників компаній регіону EMEA вважають інвестиції в здобуття повноцінного знання про клієнта та в просунуту аналітику необхідною умовою для успіху та зростання бізнесу.

Майже половина опитаних (48%) визнають, що розвиток їх компаній стримується застарілими системами, відсутністю автоматизації, нестачею навичок та досвіду у поводженні з даними, дефіцитом фахівців з теорії та методів аналізу даних, а також недоліком новітніх інструментів та технологій.

Більшість респондентів відчувають тиск від зростання активності нових і існуючих конкурентів (57%). При цьому їхня власна конкурентоспроможність обмежується такими факторами, як збільшення обсягів та різноманіття даних, брак знань та досвіду в галузі аналітики, відсутність кваліфікованих співробітників, бюджетні та тимчасові обмеження.

У звіті Forrester наголошується, що лідерами цифрової економіки стануть ті організації, які мають поглиблені знання про клієнтів.

71% респондентів переконані, що посилення існуючих аналітичних компетенцій є необхідним для конкурентоспроможного обслуговування клієнтів, для захисту від шахрайства, а також для виконання вимог регулятора.

Згідно з дослідженням Forrester, 77% компаній вже інвестували або планують інвестувати в партнерів, здатних створювати повноцінні аналітичні системи та керувати ними.

Інші новини

Найкраща ціна