+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Forrester представила прогноз розвитку ринку технологій на 2020 рік

Forrester представила прогноз розвитку ринку технологій на 2020 рік

Дослідницька компанія Forrester представила прогноз щодо розвитку ринку технологій у 2020 році.

Інтегрований, адаптивний підхід до ІТ

Технологічні інновації підвищують значення ІТ для бізнесу, проте для розумного використання нових можливостей компаніям доведеться пройти реорганізацію. Передбачається, що в майбутньому фірми орієнтуватимуться на адаптивний підхід до ІТ, який дозволить легко інтегрувати нові технології та трансформувати їх під дією змінних пріоритетів.

Компанії подвоїть витрати на стратегії обробки даних

Хоча інтерес до великих даних за останні пару років згас, їх вплив на розвиток ІІ-технологій та машинного навчання неоціненний. Однак аналітики припускають, що до 2020 компаніям доведеться подвоїти витрати на обробку даних, щоб утриматися на плаву. Отримання величезних масивів даних без систематичних помилок потребує серйозної організації та інвестицій, крім того, підприємства обмежують обмін даними через проблеми конфіденційності. Аналітики мають усі підстави вважати, що у 2020 році витрати на підготовку даних для ІІ в кінцевому рахунку можуть навіть перестати окупати витрачені зусилля.

Зростання числа хакерів-вимагачів

У 2020 році кількість здирників зросте, оскільки зловмисники незабаром зрозуміють, який цінний товар є інформацією. Впровадження нових інтегруючих технологій з недостатнім захистом робить компанії легким видобутком для хакерів, а чим більше інформаційне поле, тим більше збитків. Крім того, реальність така, що зловмисникам простіше знайти пролом у захисті, використовуючи нові технології ІІ та машинного навчання. Тимчасове блокування даних - це швидкий шлях до монетизації, і зловмисники все частіше вимагатимуть викупу за повернення контролю над інформацією. Аналітики прогнозують, що лише технології ІІ, що використовуються для створення підроблених аудіо та відео, обійдуться підприємствам у більш ніж $250 000.

Автоматизація змінить структуру ринку робочої сили

Аналітики вважають, що автоматизація змінить структуру ринку праці та порушить глобальні економічні проблеми розподілу доходів та стагнації заробітної плати. У 2020 році автоматизація дозволить замінити роботами понад мільйон робочих місць. Однак кількість робочих місць, що вимагають наявності інтуїції, емпатії, а також фізичної спритності та гнучкого розуму, зросте на 331 500 одиниць. Виходить, що тільки колл-центри скоротять персонал на 40% за рахунок автоматизації, проте працівники, що залишилися, стануть більш кваліфікованими і більш високооплачуваними. На жаль, далеко не всі компанії намагаються підготувати співробітників до нової роботи в майбутньому, і таке ставлення може стати катастрофою.

Регулюючі органи активно впливатимуть на розвиток ринку

Аналітики припускають, що у 2020 році регулюючі органи, які контролюють обмін конфіденційними даними, почнуть активно впливати на існуючі ринки та формувати нові. Вже зараз зазначається, що багато компаній не виконують основних вимог закону GDPR: забезпечення згоди клієнта, прозорості та контролю витоку даних. Постачальники будуть змушені використовувати анонімізовані чи агреговані дані, що змінить вигляд таргетованої реклами, а підприємствам доведеться проводити судову експертизу своїх ланцюжків постачання та екосистем. Регулюючі органи також вживатимуть заходів проти фірм, які використовують шахрайські схеми збору та використання конфіденційних даних

Інші новини