+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Формула-1 у Москві. Вихідні з Ferrari та Касперським

Глядачів гонки чекає багато в чому сенсаційна подія: команда Scuderia Ferrari вперше приїжджає до Росії, щоб провести показові виступи у рамках традиційного гоночного свята. Ініціатором участі най легендарнішої та найуспішнішої команди «Формули-1» у Moscow City Racing виступила «Лабораторія Касперського», яка з 2010 року є офіційним партнером Ferrari. Представлятиме італійську команду на трасі її пілот Джанкарло Фізікелла.

У суботу на Василівському узвозі до уваги всіх бажаючих будуть представлені автомобілі легендарного гоночного сімейства — болід Ferrari F10, який брав участь у перегонах «Формула-1» сезону 2010 року, та спорткар Ferrari F60, який виступав у сезоні 2009 року. Крім того, на честь партнерства Scuderia Ferrari та «Лабораторії Касперського» буде організовано спільну автограф-сесію Джанкарло Фізікелли та Євгена. Касперського. Таким чином, прихильники автомобільного та антивірусного брендів зможуть отримати картку з підписом і сфотографуватися з кумирами. .

У неділю кульмінацією гоночного свята стане заїзд «Формули-1», на якому будуть представлені провідні світові команди. На носі червоного боліда Ferrari глядачі матимуть змогу побачити логотип «Лабораторії Касперського». По історичному центру Москви показові заїзди здійснять також представників інших серій — команда «Камаз-Майстер», мотокоманда Forspeed Honda та електричний гоночний болід Formulec EF01. Порівняно з попередніми маршрутами Moscow City Racing цього року трасу суттєво розширено. Вона пролягатиме від Болотної площі до Кремлівської набережної.

Для відвідувачів шоу усі вихідні на Василівському узвозі та Болотній набережній буде організовано тематичні розваги. У спеціально обладнаних наметах «Лабораторії Касперського» можна буде відчути себе справжнім гонщиком боліда «Формули-1» та спробувати максимально швидко проїхати трек у Віртуальній академії Ferrari та отримати фірмові призи у подарунок. Крім того, будуть проводитись різноманітні конкурси, фотосесії з моделями. Для тих, у кого вид покришок, що димляться, і керовані замети викликають священний трепет, буде організовано дрифт-шоу.

З детальною програмою Moscow City Racing-2011 можна ознайомитися на сайті www.mosracing.ru/ukr/program.html.

Інші новини

Найкраща ціна