+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Forcepoint визнаний Top Player у Radicati Data Loss Prevention (DLP) Market Quadrant 2024

Forcepoint визнаний Top Player у Radicati Data Loss Prevention (DLP) Market Quadrant 2024

Forcepoint радий повідомити, що визнаний «Найкращим гравцем» у ринковому квадранті Radicati Data Loss Prevention (DLP) 2024. Це престижне визнання наголошує на прихильності Forcepoint надати передові рішення безпеки, які дозволяють організаціям захищати свої критично важливі дані.

Ринковий квадрант Radicati виявив ключові сильні сторони Forcepoint, які виділяються серед лідерів ринку, зокрема:
 • Гнучкі моделі розгортання. Forcepoint пропонує ряд варіантів розгортання як у хмарі, так і локально, забезпечуючи адаптованість до різноманітних потреб організації.
 • Уніфіковане застосування політик. Наш інноваційний підхід дозволяє організаціям безперешкодно керувати політиками та обробляти сповіщення про інциденти з єдиного інтерфейсу: більше немає розрізнених екземплярів DLP в електронній пошті, CASB, SWG та кінцевих точках.
 • Інтеграція гібридної хмари: інтеграція з Forcepoint CASB розширює політики DLP на корпоративні хмарні програми. Ця гібридна модель захищає дані про інциденти та криміналістичні дані в приватних центрах обробки даних, одночасно забезпечуючи дотримання політик у хмарі.
 • Комплексне виявлення: Forcepoint виявляє Drip DLP у різних компонентах – хмарі, електронній пошті, Інтернеті, мережі та кінцевих точках – забезпечуючи комплексний захист.
 • Інтегрована аналітика безпеки: наше рішення виявляє високоризикові взаємодії з конфіденційними даними, наприклад, автоматизує застосування політик залежно від рівня ризикованої поведінки. Така підвищена прозорість дозволяє командам із безпеки приймати обґрунтовані рішення.

Data Loss Prevention solutions – це пристрої, програмне забезпечення, хмарні сервіси та гібридні рішення, які забезпечують електронний контроль та керування даними, щоб допомогти організаціям запобігати обміну невідповідною інформацією. Ці рішення служать для захисту даних, що зберігаються, використовувані дані і дані в русі. Крім того, ці рішення «орієнтовані на контент», що означає, що вони можуть зрозуміти контент, захищений набагато більшою мірою. ніж прості ключові слова. Провідними постачальниками у цьому сегменті є:

 • Forcepoint
 • Fortra
 • Microsoft
 • Netwrix
 • Next DLP
 • Safetica
 • Symantec
 • Trellix
Forcepoint пропонує рішення щодо забезпечення безпеки, спрямовані на мінімізацію ризиків даних та недотримання вимог за допомогою виявлення, класифікації та класифікації даних за допомогою штучного інтелекту, а також безперервного моніторингу та захисту.
Forcepoint пропонує рішення для DLP на основі поведінкової інформації з усіх ключових каналів та потенційних місць небажаного розкриття та крадіжки даних. Forcepoint інтегрує контекст у всі політики за допомогою широкої ідентифікації даних (регулярні вирази, класифікація, машинне навчання, сценарії природною мовою та великомасштабне зняття відбитків пальців) та безперервного моніторингу ризикованої поведінки. Цей контекст спрощує створення політик та управління інцидентами, щоб зменшити кількість хибних спрацьовувань та хибних спрацьовувань.

 

 

Інші новини

Найкраща ціна