+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Фонд YouTube платитиме авторам сервісу Shorts, чиї відео набрали велику кількість переглядів

Фонд YouTube заплатить авторам сервісу Shorts, ролики яких набрали велику кількість переглядів

YouTube запускає фонд у розмірі 100 мільйонів доларів для творців shorts. Фонд буде платити творцям сервісу Shorts за їх найбільш перегляданий контент протягом 2021 і 2022 років. YouTube буде щомісяця винагороджувати користувачів, чиї відео набрали певну кількість переглядів. Компанія розраховує щомісяця роздавати гроші «тисячам» творців. Для цього вам не потрібно брати участь у Партнерській програмі YouTube — будь-хто може отримати винагороду, створивши оригінальний контент для шортів.

YouTube не розповідає подробиць про роботу фонду – наприклад, як будуть перевіряти авторів і скільки вони можуть отримати. Також невідомо, чи зможуть автори отримати гроші кілька разів - якщо велика кількість переглядів набере кілька роликів.

У компанії наголошують, що винагороду отримає тільки "оригінальний" контент, але не уточнюють, яким чином вона буде перевіряти, чи завантажено відео на інші платформи - наприклад, Reels, Snapchat або TikTok.

Snapchat платить творцям 1 мільйон доларів на день за найкращі відео на своєму сервісі коротких відео Spotlight, а влітку 2020 року TikTok оголосив про плани виділити понад 2 мільярди доларів на підтримку блогерів у різних країнах протягом наступних трьох років.

YouTube почав тестувати шорти в березні 2021 року – до цього він працював в Індії з вересня 2020 року. За даними компанії, на його частку припадає понад 3, 5 мільярда переглядів в день.

Інші новини

Найкраща ціна