+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

FineReader 15 - ABBYY оновила універсальну програму для роботи з паперовими та PDF-документами

FineReader 15 - ABBYY оновила універсальну програму для роботи з паперовими та PDF-документами

ABBYY оновила ABBYY FineReader – універсальну програму для роботи з паперовими та PDF-документами. Завдяки внутрішнім розробкам ABBYY у галузі штучного інтелекту та сучасних методів машинного навчання, програма перетворилася на багатофункціональний редактор для вирішення будь-яких завдань із PDF. Новий ABBYY FineReader на 40% швидше відкриває будь-які файли, навіть об'ємні документи із зображеннями, діаграмами та таблицями. Крім того, користувачі можуть вільно редагувати у PDF багаторядкові фрагменти тексту: доповнювати, копіювати, переміщати та видаляти їх. Тепер працювати з багатосторінковими договорами, комерційними пропозиціями, звітами у PDF так само зручно, як у популярних програмах для редагування документів.

ABBYY FineReader 15 дозволяє повноцінно працювати з усіма даними в єдиному потоці: витягти текст з паперового документа і конвертувати його в будь-який з популярних форматів, відредагувати файл у форматі PDF, внести до нього коментарі, порівняти кілька версій, додати цифровий підпис або водяні знаки, захистити файл за допомогою пароля, приховати конфіденційні дані в тексті, а також створити новий PDF з декількох документів у різних форматах. Користувачі можуть змінювати порядок, розташування та форматування, додавати та переміщувати цілі абзаци тексту, шукати дані, додавати або змінювати зображення та таблиці без необхідності конвертувати документ або створювати новий.

Нові можливості ABBYY FineReader 15 для користувачів:

Багаторядкове редагування PDF у межах абзацу: користувач може вносити будь-які виправлення – від невеликих правок до зміни цілих сторінок та параграфів. Повноцінна робота з контентом PDF-документа: можливість витягувати інформацію з текстових блоків, таблиць, коментарів, форм та інших елементів. Завдяки останнім досягненням у методах машинного навчання та згортковим нейронним мережам покращено професійне розпізнавання тексту. До мінімуму зведені помилки розпізнавання PDF, створених з інших програм, у тому числі PDF з битими кодуваннями або неякісним текстовим шаром. Поліпшено розпізнавання таблиць та колонтитулів. Нові можливості для порівняння документів: результати порівняння можна зберегти у форматі Word у режимі виправлення (Track changes). Швидкість відкриття PDF-документів збільшилась на 40%. Це особливо актуально під час роботи з об'ємними документами з великою кількістю таблиць, графіків, зображень та інших графічних елементів. Поліпшено роботу з таблицями. Програма зберігає межі між осередками, заповнені поля та форматування, а також дозволяє зручно редагувати текст усередині осередків. Значно покращено розпізнавання «нестандартних шрифтів»: арабського в'язі (на 93%), китайських (на 97%), корейських та японських ієрогліфів (на 98%).

Нові можливості ABBYY FineReader 15 для системних адміністраторів:

Нові умови ліцензування Remote User для віддалених користувачів. Ліцензія Remote User дозволяє використовувати ABBYY FineReader 15 спільно з рішеннями для віртуалізації робочого столу та програм - наприклад, із Microsoft Remote Desktop Services, Citrix XenApp, Citrix Virtual Apps and Desktops. Доступ отримують іменовані користувачі. Вони можуть працювати з програмою тоді, коли їм потрібно. Цей тип ліцензії підходить для ІТ-інфраструктури, в якій один і той самий користувач підключається до різних робочих станцій.

Інші новини

Найкраща ціна