+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Федеральне управління з інформаційної безпеки оцінило браузери на відповідність стандарту безпеки

Федеральне управління інформаційної безпеки оцінило браузери на відповідність стандарту безпеки

Федеральне управління з інформаційної безпеки (Bundesamt für Sicherheit in der Informationstechnik, BSI) Німеччини оцінило браузери Mozilla Firefox 68, Google Chrome 76, Microsoft Internet Explorer 11 і Microsoft Edge 44 на відповідність стандарту безпеки для сучасних браузерів. Firefox отримав найвищі оцінки та виявився єдиним браузером, який відповідає всім мінімальним вимогам до обов'язкових функцій безпеки.

Аудит проводився з використанням правил, викладених в посібнику для «сучасних безпечних браузерів», яке BSI опублікувало у вересні цього року. BSI зазвичай використовує цей посібник для консультування урядових установ та приватних компаній у вибір безпечних браузерів.

Відповідно до BSI, Firefox — єдиний браузер, який підтримує всі мінімальні вимоги, що вказані в посібнику. Інші браузери не відповідали деяким вимогам, оскільки в них була відсутня підтримка механізму майстер-паролей (Chrome, IE, Edge), вбудований механізм оновлення (IE), можливість заблокувати збір телеметрії (Chrome, IE, Edge), підтримка правила обмеження домену (IE) , підтримка політики захисту контенту (IE), підтримка цілісності субресурсів (IE), підтримка профілів браузера та різних конфігурацій (IE, Edge), а також організаційна прозорість (Chrome, IE, Edge).

Інші новини