+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Facebook виклала у відкритий доступ симулятор AI Habitat для навчання роботів

Facebook виклала у відкритий доступ симулятор AI Habitat для навчання роботів

Facebook виклала у відкритий доступ симулятор AI Habitat (разом із вихідними кодами), який призначений для навчання роботів, щоб ті могли орієнтуватися в реалістичних умовах.

Як пише видання VentureBeat, щоб домашній робот розумів голосові команди (наприклад, міг перевіряти, чи знаходиться ноутбук в іншій кімнаті, і міг приносити пристрій господареві), необхідно об'єднати кілька форм штучного інтелекту: комп'ютерний зір, розуміння природної мови, навчання з підкріпленням та ін.

Для об'єднання таких технологій і створено систему AI Habitat. Вона може обробляти понад 10 тис. кадрів в секунду на одному графічному процесорі, що значно швидше, ніж інші симулятори.

Як тільки ІІ-алгоритм пройшов навчання та тестування у симуляторі, його можна переносити на фізичні платформи (роботи), що працюють у реальному світі.

З документації до AI Habitat випливає, що програма складається зі стеку трьох модульних рівнів, кожен з яких можна налаштувати або замінити для роботи з різними типами ІІ-агентів, методами навчання, протоколами оцінки та середовищами. Поділ цих шарів відрізняє платформу від інших симуляторів, розробка яких може ускладнити поділ параметрів для повторного використання компонентів або порівняння результатів.

Окрім движка-симулятора, до складу AI Habitat входить бібліотека високорівневих ІІ-алгоритмів API для навігації роботів, дотримання їх інструкцій та відповідей на запитання.

Симулятор AI Habitat був випущений для створення єдиного середовища та вирішення проблем стандартизації комплексних досліджень у співтоваристві робототехніки та штучного інтелекту. З цією метою Facebook також випустила систему PyTorch Hub

Інші новини

Найкраща ціна