+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Facebook видалить опцію пірингових (P2P) платежів із Facebook Messenger

Facebook видалить опцію пірингових (P2P) платежів з Facebook Messenger

Платіжний сервіс Facebook Messenger закриється через незатребуваність. Рішення Facebook з 15 червня 2019 року видалити опцію пірингових (P2P) платежів зі свого месенджера у Великобританії і Франції викликано низькою популярністю сервісу серед споживачів. Такий висновок випливає з даних, наданих аналітичною компанією GlobalData.

Тоді стало відомо, що компанія збирається переключити свою увагу на платіжні рішення, засновані на інших принципах дії.

Як причина відмови FB від підтримки сервісу платежів у месенджері компанія GlobalData називає його низьку затребуваність споживачами. І це незважаючи на теплий прийом, наданий йому великими банками Великобританії в момент його запуску в 2017 році. року.

Проведене GlobalData аналітичне дослідження роздрібного банківського сектору Retail Banking Insight Survey 2018 виявило, що найбільш популярними у споживачів залишаються мобільний та онлайн-банкінг. За ними йдуть обслуговування по телефону та особисте відвідування банківських відділень, а система миттєвого обміну повідомленнями практично не використовується.

На папері здійснення банківських операцій через Facebook виглядає корисним нововведенням. Насправді ж запропонований тут функціонал значно поступається іншим каналам, що ні додає йому популярності. І мобільний, і інтернет-банкінг пропонують ширший набір операцій. Користувачі зазвичай не поспішають відмовлятися від своїх переваг. І це необхідно враховувати банкам щодо своєї стратегії збуту

Інші новини