+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Facebook планує запустити систему перекладів та власну криптовалюту

Facebook планує запустити систему перекладів та власну криптовалюту

Facebook запустить систему платежів та власну криптовалюту у кількох країнах у 2020 році. Про це пише BBC, не розкриваючи своїх джерел.

Компанія розкриє деталі проекту влітку 2019 року, вважає видання. За даними журналістів, Марк Цукерберг радився з питань криптовалют із головою Bank of England Марком Карні та Мінфіном США, а також сервісами перекладів, у тому числі Western Union.

У травні 2018 року Facebook створила робочу групу для дослідження технологій блокчейну. Головою гурту став Девід Маркус, який до Facebook працював у PayPal. За даними Bloomberg, майже кожен п'ятий із 50 учасників команди — виходець з PayPal.

Видання також писало, що цей підрозділ розробляє криптовалюту для перекладів у WhatsApp. В першу На чергу компанію цікавить ринок перекладів Індії. Соцмережа може розробити стейблкоін (stablecoin) - криптовалюту, прив'язану до курсу долара США або валютного кошика. На початку травня 2019 року джерела в Facebook попереджали журналістів, що поки компанія далека від готового продукту.

The Wall Street Journal з посиланням на джерела повідомляв, що проект зі створення криптовалюти називається Project Libra. У Facebook обговорювали її використання для винагороди користувачів за перегляд реклами, говорили вони.

Facebook також вела переговори з Visa, Mastercard та оператором платежів First Data про залучення $1 млрд для забезпечення токенів, щоб захистити валюту від різких коливань, пише WSJ. За словами одного з джерел, соцмережа шукала партнерів і серед рітейлерів, які будуть готові приймати криптовалюту від Facebook.

Інші новини

Найкраща ціна