+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Facebook має намір використовувати Minecraft для навчання штучного інтелекту

Facebook має намір використовувати Minecraft для навчання штучного інтелекту

Фахівці Facebook мають намір використовувати гру Minecraft для навчання штучного інтелекту.

Гра Minecraft широко відома та дуже популярна у світі. Гра надає майже необмежені можливості для формування віртуальних світів, творчості тощо.

На даний момент штучний інтелект вже перемагає людей у ​​Starcraft II та ГО, однак у більшості більш загальних завдань ІІ поки що не орієнтується. Саме це і хочуть зробити у Facebook — навчити нейромережу таким чином, щоб вона могла стати повноцінним помічником для людини.

На думку фахівців, простота та багатоваріантність Minecraft дозволяє грі бути ідеальним полігоном для навчання, оскільки дозволяє створювати дуже багато навіть у звичайному «творчому» режимі. Звичайні гравці вже створювали в Minecraft зореліт Enterprise D зі Star Trek, запускали гру всередині гри тощо.

Як передбачається, це дозволить повернути до життя віртуального помічника M. Компанія запустила його на базі фірмового Messenger в 2015 році, але потім згорнула проект. M позиціонувався як рішення зі штучним інтелектом, проте він виявився незатребуваним.

По-перше, для виконання завдань часто був потрібний людський нагляд. А по-друге, більшість користувачів не задіяли M, що обмежувало його здатність до навчання. В результаті від проекту відмовилися.

На даний момент неясно, як планується навчати ІІ, скільки це займе часу і коли чекати на комерційну версію. Але процес, очевидно, триває.

Інші новини

Найкраща ціна