+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Esri представила ArcGIS Maps for Adobe Creative Cloud

Esri представила ArcGIS Maps for Adobe Creative Cloud

Esri представила ArcGIS Maps for Adobe Creative Cloud – програмний модуль, що дозволяє в повному обсязі використовувати карти та геоаналітику Esri в програмному пакеті Adobe CC (Adobe Illustrator і Photoshop). Тепер фахівці з графічного дизайну та візуального представлення даних (інфографіки) зможуть додавати до матеріалів векторні та растрові карти – без необхідності встановлювати повноцінну геоінформаційну систему.

ArcGIS Maps for Adobe CC повністю підтримує роботу з геоданими (картами, базами об'єктів тощо), розміщеними в хмарі ArcGIS Online: як публічно доступними, так і корпоративними. Використовуючи інструменти даного модуля, дизайнер може керувати шарами, стилями та уявленнями об'єктів на карті – так само, як він робить це з будь-якими іншими елементами макета у звичному програмному пакеті Adobe. А завдяки тому, що ArcGIS Maps for Adobe CC працює з «живими» геоданими, дизайнер абсолютно вільний у виборі масштабу, набору об'єктів для відображення на карті, стилів, тематичних та аналітичних шарів, додаванні власних об'єктів та керуванні будь-якими іншими параметрами карти, що раніше було можливе лише за допомогою спеціалізованих ГІС-систем. Такі карти легко можуть бути оформлені відповідно до корпоративних шаблонів та стилів, брендовані, а також адаптовані під конкретний тип візуальних матеріалів.

Для використання ArcGIS Maps for Adobe CC необхідно оформити передплату на хмарну ГІС-платформу ArcGIS Online і встановити цей програмний модуль (продукт доступний для платформ Windows та Mac OS). Якщо використовуються тільки відкриті карти та дані, опубліковані на платформі ArcGIS Online, працювати з ArcGIS Maps for Adobe CC можна безкоштовно. Застосування власних даних та доступ до функцій модуля вимагає оформлення корпоративного облікового запису ArcGIS Online.

Інші новини