+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

ESET Threat Intelligence – анонсований інформаційний сервіс попередження про цільові атаки для корпоративних клієнтів

Компанія ESET надала інформаційний сервіс для корпоративних клієнтів – ESET Threat Intelligence. Він надає клієнтам компанії дані про цільові атаки, нові шкідливі програми та активність ботнетів, допомагаючи їм своєчасно реагувати на інциденти безпеки.

ESET Threat Intelligence включає такі опції:

• раннє сповіщення про цільові атаки та вірусну активність – сервіс повідомляє про підготовку або вже виконувану цільову атаку, спрямовану на компанію, на основі критеріїв, які задає користувач;

• відстеження ботнетів для оперативного блокування IP-адрес – регулярно надає кількісні дані про сімейства ботнет-програм, активність яких відстежують аналітики ESET;

• автоматичний аналіз підозрілих файлів – користувачі можуть завантажувати файли або хеші на перевірку та отримувати звіти;

• постачання даних – сервіс розроблений для інтеграції до SIEM-систем, щоб забезпечити додатковий рівень захисту. Інтеграція дозволить, зокрема, співвідносити логи, що надходять до системи від різних мережевих пристроїв, із даними ESET Threat Intelligence.

Крім того, панель керування ESET Threat Intelligence забезпечує огляд основних подій, а доступний API спрощує автоматизацію.

В основі сервісу – дані продуктів та технологій ESET: понад 100 млн сенсорів по всьому світу, хмарна система ESET LiveGrid, пісочниці, трекер ботнетів та власна база даних ДНК-сигнатур ESET, у поєднанні з інформацією із зовнішніх джерел.

>

ESET Threat Intelligence призначений для департаментів з інформаційної безпеки організацій, а також провайдерів послуг безпеки або компаній, що надають консалтингові послуги в області інформаційну безпеку. Сервіс не вимагає розгортання в мережній інфраструктурі клієнта та повністю сумісний з іншими засобами безпеки.

Інші новини