+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

ESET стала новим партнером футбольного клубу Боруссія Дортмунд (BVB)

ESET стала новим партнером футбольного клубу Боруссія Дортмунд (BVB)

ESET — стала новим партнером футбольного клубу Борусія Дортмунд (BVB). Плани спонсорства та співпраці мають довгострокову перспективу на наступні три сезони Бундесліги, вищої ліги чемпіонату Німеччини з футболу. Зокрема, постачальник рішень з ІТ-безпеки підтримуватиме вболівальників восьмиразового чемпіона Німеччини за допомогою активностей та ініціатив під час усіх 17 домашніх матчів Бундесліги.

«Боруссія Дортмунд — одна з найпопулярніших команд у європейському футболі, — зазначив генеральний директор ESET. — Подібно до BVB, ESET як провідний постачальник рішень з ІТ-безпеки також демонструє відданість користувачам. Тому спонсорство для нас є ідеальною нагодою для зустрічі з великою кількістю прихильників-ентузіастів, які хочуть насолоджуватися не лише чудовою грою на полі, а й ІТ-безпекою під час прямої трансляції в мережі Інтернет».

«Два бренди поєднують міжнародне визнання, а також спільні цінності такі, як надійність, ентузіазм, відвага та порядність. Ми дуже раді вітати ESET у нашій команді партнерів», - розповів головний виконавчий директор клубу BVB.

Інтернет значно вплинув на спосіб життя людей, і футбол не є винятком. Партнерство двох брендів зближує світ футболу та ІT-безпеки, що особливо важливо для нового спектру можливостей та заходів, таких як пряма трансляція матчів онлайн та спілкування з колегами-фанатами з усього світу.

Інші новини

Найкраща ціна