+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

ESET став одним із засновників GoogleApp Defense Alliance, метою якого є захист магазину програм Google Play

ESET став одним із засновників GoogleApp Defense Alliance, метою якого є захист магазину програм Google Play

ESET став одним із засновників GoogleApp Defense Alliance, метою якого є захист магазину програм Google Play. У рамках співпраці ESET забезпечуватиме швидке виявлення та багаторівневий захист екосистеми Android, а також очолить дослідження, які мають підвищити безпеку Google Play. Свою діяльність в альянсі ESET розпочав 06 листопада 2019 року.

Альянс є продовженням партнерства ESET і Google, зокрема раніше цього року ESET почала співпрацювати з Chronicle, підрозділом Google Cloud. Крім того, на основі антивірусних технологій ESET було створено Google Chrome Cleanup – інструмент для захисту, який попереджає користувачів браузера Google Chrome про можливі загрози.

Чому ESET?

Компанія ESET була обрана для співпраці завдяки її багаторічному досвіду у виявленні шкідливих програм у магазині програм Google Play. Завдяки регулярному проведенню досліджень та наявності надсучасних антивірусних технологій ESET допомогла виявити значну кількість загроз для пристроїв Android. Саме тому науково-дослідні команди ESET активно залучатимуться до аналізу додатків на безпеку ще до їх публікації в офіційному магазині Google Play.

«Компанія Google протягом багатьох років активно працювала над захистом користувачів в Інтернеті, - розповідає керівник служби безпеки Android та конфіденційності в Google. — Партнерство з такою авторитетною компанією в галузі кібербезпеки, як ESET, безперечно, дозволить підвищити рівень захисту екосистеми. Google Play і ми з нетерпінням чекаємо на високі результати від цієї співпраці».

Інші новини