+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

ESET повідомив про випуск нової версії рішень ESET для користувачів операційної системи Windows

ESET повідомив про випуск нової версії рішень ESET для користувачів операційної системи Windows

ESET повідомляє про вихід нової версії рішень ESET для користувачів операційної системи Windows. Основними новинками стали функція мультиплатформенності, вдосконалене керування паролями та шифрування файлів. Крім цього, в оновлених антивірусах для домашніх комп'ютерів тепер використовується потужна та надсучасна технологія машинного навчання, яка допомагає виявляти нові загрози при традиційно мінімальному споживанні ресурсів системи.

«Кількість підключених до Інтернету пристроїв постійно зростає. Разом з цим підвищується складність атак хакерів. Тому завданням сучасного антивірусу є захист не тільки від вірусів, а й від інших сучасних видів шкідливого ПЗ, у тому числа шпигунських програм, черв'яків та програм-вимагачів. Крім цього, домашній антивірус запобігає викраденню конфіденційних даних користувача, допомагає керувати паролями і дозволяє контролювати доступ до веб-камери. Тоді як без надійного антивірусу для домашнього комп'ютера користувачі ризикують стати жертвами зловмисників», — прокоментував менеджер із продуктів ESET.

Уже понад 30 років компанія ESET впроваджує передові технології, які дозволяють поєднувати точність виявлення та високу продуктивність роботи продуктів. Як результат, рішення постійно демонструють чудові результати у випробуваннях незалежних організацій. Зокрема антивірус для домашнього комп'ютера ESET Internet Security був відзначений компанією AV-Comparatives за високу продуктивність вже вп'яте.

Основні новинки та вдосконалення нової версії:

 • Мультиплатформеність дозволяє використовувати ліцензії ESET Internet Security,ESET Smart Security Premium і ESET Cyber ​​Security Pro для активації рішень на різних платформах. Таким чином, користувачі, які купують ліцензію на будь-яке з цих рішень, можуть використовувати її для захисту пристроїв Windows, Mac, Linux та Android.

 • Розширене машинне навчання використовує широкий спектр алгоритмів, щоб правильно класифікувати зразки як безпечні, шкідливі чи потенційно небезпечні. Таким чином, завдяки цьому рівню безпеки антивірус для домашнього комп'ютера ще краще захищає від раніше невідомих або «0-денних» кіберзагроз.

 • Удосконалена система запобігання вторгненням (HIPS) допомагає більш точно налаштувати поведінку системи та дозволяє встановити правила для системного реєстру, активних процесів та програм.

 • Удосконалена функція Антифішингу перешкоджає крадіжці особистих даних під час відвідування підроблених веб-сайтів. Оновлення забезпечує захист від гомографічних атак, при яких зловмисники використовують шкідливі URL-адреси, які відрізняються від легітимних хоча б однією літерою в назві чи типі домену.

 • Покращений захист онлайн-платежів забезпечує додатковий захист при здійсненні операцій на фінансових порталах та платіжних системах в Інтернеті. Рішення містить заздалегідь визначений список сайтів, при переході на які відкривається спеціальний захищений браузер. Список містить не тільки банківські сайти, а й PayPal, Apple та онлайн-криптогаманці.

 • Удосконалений захист домашньої мережі дозволяє здійснювати сканування роутера на наявність уразливостей, таких як уразливості портів та програмного забезпечення, шкідливі домени, зараження кіберзагрозами. Завдяки цій функції можна переглянути список пристроїв, підключених до домашньої мережі Wi-Fi, включаючи інформацію про IP-адресу, MAC-адресу, ім'я пристрою, моделі та дані про постачальника.

 • Удосконалена функція керування паролями (доступна тільки в ESET Smart Security Premium) допомагає створювати складні та унікальні комбінації для входу для всіх облікових записів в Інтернеті, при цьому потрібно запам'ятати лише один головний пароль, щоб отримати доступ до інших облікових даних. Оновлений додаток для керування паролями володіє такими функціями:
  - двофакторна автентифікація, інтегрована з Google Authenticator для безпечного входу в керування паролями (за бажанням).
  - альтернативний спосіб аутентифікації - за допомогою Face ID на смартфонах та планшетах iOS.
  - вибір надійних пристроїв (доступний лише у версії ESET Password Manager для Windows), яка дозволяє користувачам переглядати та керувати, які пристрої мають доступ до керування паролями. друзями.

 • Поліпшення захисту даних (доступна лише в ESET Smart Security Premium) дозволяє шифрувати файли та змінні пристрої. У разі втрати або крадіжки пристрою це допоможе уникнути несанкціонованого доступу зловмисників до файлів. Розшифрувати захищені дані можна на будь-якому комп'ютера Windows без необхідності встановлення рішення для захисту.

Фахівці ESET рекомендують користувачам оновити свій домашній антивірус до актуальної версії, щоб отримати доступ до нових та вдосконалених функцій. Крім того, своєчасне регулярне оновлення програмного забезпечення дозволяє виправити уразливості системи, які можуть бути використані кіберзлочинцями. Це допомагає значно знизити ризик зараження новими та вже відомими загрозами.

Інші новини