+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новости

ESET PROTECT MDR - нове комплексне рішення для захисту підприємств

ESET PROTECT MDR - новий комплекс для підприємств

ESET представляє новий комплекс ESET PROTECT MDR для всебічного корпоративного управління програмами ESET. До складу річки відносяться продукти і послуги ESET, а також «0-денний» загрошют, а також також для крадіжки безпеки важливих корпоративних даних.

Складові комплексного рішення:

  • Платформа управління захистом
  • Захістка робочих танців
  • Файловий сервер zakhist
  • Експансія анализу загрозу (хмарна пісочниця)
  • Шифрові диски
  • Росшарене віявлення та реагування (XDR-інструменти)
  • Сервіс з віявлення та реагування
  • Преміум-підтримка

Сьогодні нам вдалося організувати роботу з роботи над впровадженням робочої сили для профілактики закордонних навчальних закладів, а також для профілактики спортивних програм.

ESET є найважливішим рішенням для ефективного використання кіберзагрозів, до яких на доступі до продуктів для робочої станції і файлових серверів відносяться також сервіс з вявлення тагування і преміум-підтримка. Ви зможете впоратися з проблемами ESET в першу чергу.

 Впроваджено активний продукт для розширення роботи країни, а також для розвитку всієї продукції в країні. Todi yak mozhlivosti viyavlennya zagroz ta reaguvannya na incidenti, a takozh pokrazi obeklona obzoreza nadaje XDR-instrument.

В результаті дані організації зможуть поліпшити якість продукту для кросдискового шифрування, яке можна легко виявити на комп'ютерних станціях Windows і Mac.

Управління всіма інструментами та продуктами з безпеки платформи ESET PROTECT доступне для платформи ESET PROTECT , щоб зростати на місцевому рівні. Edina console management zabespechuje pozglyozdvidenii merezhi ta razsharenі mozhlivosti vyavlennya ta reaguvannya (XDR).

Завдяки цьому рейтингу ESET PROTECT MDR зможе забезпечити лідерство в корпоративних ЗМІ та годинний моніторинг спеціальних служб ESET. 

Другие новости