+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Eset попередив про потенційне зростання хакерських атак на компанії

Eset попередив про потенційне збільшення хакерських атак на компанії

Компанія Eset попередила про потенційне зростання хакерських атак на компанії під час свят. Напередодні травневих свят кіберзлочинці витягують набори свіжих експлойтів, готують нюхачі, сканери і перевіряють готовність керованих ботнетів.

Експерти прогнозують зростання кількості DDoS-атак, як на публічні сайти компаній, так і цільові - на точки входу в мережу компанії, мережеві брандмауери, VPN-сервери, інтерфейси веб-пошти та інші ресурси. Цілеспрямованим атакам найбільш схильні компанії з сегмента електронної комерції, де основним джерелом доходу є продажі через інтернет-магазин. Однак всі компанії, які мають загальнодоступні інтернет-сайти і ресурси з білими IP-адресами, також можуть бути схильні до інших атак незалежно від сфери застосування.

«Багато компаній не можуть дозволити собі послуги цілодобових SOC-центрів, які відстежують підозрілу активність, атаки на мережеву інфраструктуру і швидко реагують на інциденти безпеки. Саме тому хакери можуть потихеньку підбирати «ключі» до мережевої інфраструктури і серверів компанії, в той час як IT-співробітники відпочивають».

Якщо в будній день незвичайне навантаження на канали зв'язку і ресурси системні адміністратори помічають навіть без систем моніторингу, то в період тривалих свят його складно відстежити, не маючи правильно налаштованого периметра охорони і чергових фахівців, готових реагувати на сигнали охоронної системи.

Щоб захистити цифрову мережу компанії від подібних атак, фахівці Eset рекомендують: захищати не тільки робочі місця користувачів; використовувати комплексні засоби захисту і контролю; на святковий період необхідно призначити чергових IT-фахівців, які оперативно реагуватимуть на повідомлення систем захисту та моніторингу.

Інші новини

Найкраща ціна