+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

ESET представила нову версію продукту GREYCORTEX MENDEL. У версії 3.4 додані нові можливості та функції для покращення процесу виявлення та аналізу загроз у мережевому трафіку

ESET представила нову версію продукту GREYCORTEX MENDEL. У версії 3.4 додано нові можливості та функції для покращення процесу виявлення та аналізу загроз у мережевому трафіку

ESET представляє нову версію продукту GREYCORTEX MENDEL. У версії 3.4 додано нові можливості та функції для покращення процесу виявлення та аналізу загроз у мережевому трафіку.

Зокрема, GREYCORTEX MENDEL тепер дозволяє ідентифікувати операційну систему пристроїв та здійснювати моніторинг додатків на транспортному рівні для визначення конкретних програм, які мають проблеми з продуктивністю. Унікальною можливістю цієї версії є виявлення non-IP протоколів, що покращує видимість та безпеку в невідомих протоколах.

Нові функції GREYCORTEX MENDEL версії 3.4:

  • Виявлення операційної системи на контрольованих мережевих хостах з використанням метаданих мережі.
  • Нова метрика мережі TTL та DSCP.
  • Показники продуктивності програм та моніторинг на рівні транзакцій.
  • Удосконалене виявлення non-IP протоколів, у тому числі підтримка правил IDS для виявлення протоколів на основі Ethernet.
  • Правила за промовчанням для протоколів Wake-On-LAN, IEC61850 - GSE, Sercos III, LLDP та Ethernet Powerlink.
  • Підтримка аналізу протоколу EtherCAT.
  • Плагін для інтеграції з брандмауерами Palo Alto.
  • Резервне копіювання бази даних до зовнішнього сховища Samba.
  • Покращені можливості аналізу протоколів Samba та MMS.

Крім вищезгаданих функцій, у новій версії GREYCORTEX MENDEL було покращено вже наявні можливості, такі як представлення даних для протоколу GOOSE та діалогове вікно налаштування LDAP. Також у версії 3.4 були удосконалено звіти безпеки та управління, зокрема послідовний розрахунок хостів, покращення впорядкованості даних, фіксоване форматування та дизайн інтерфейсу.

Слід зазначити, що GREYCORTEX входить до програми співпраці підприємств — ESET Technology Alliance, яка збирає додаткові рішення для забезпечення комплексного захисту користувачів.

Продукт GREYCORTEX MENDEL здійснює аналіз мережевого трафіку для забезпечення безпеки ІТ-операцій, а також надає потужні можливості для швидкого виявлення та реагування на різні загрози.

Інші новини