+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Eset представила нову версію бізнес-рішення для двофакторної автентифікації Eset Secure Authentication

Eset представила нову версію бізнес-рішення для двофакторної автентифікації Eset Secure Authentication

Eset представила нову версію бізнес-рішення для двофакторної автентифікації Eset Secure Authentication. У продукті додано опцію самостійної реєстрації користувачів та використання апаратних ключів стандарту FIDO U2F та FIDO2, а також ряд інших функцій.

У новій версії системи Eset Secure Authentication збережено зручність та простота налаштувань, а також розширено набір функцій. Так, було додано підтримку мобільних додатків — апаратні ключі з прив'язкою за часом (TOTP) тепер можна використовувати на iOS- та Android-пристроях.

Оновлена ​​версія поповнилася розділом «Звіти», який надає зручний доступ до зібраних даних та інструментів аналітики. Для простоти використання продукту додана веб-консоль, яка наочно демонструє активність користувача (автентифікація, точки входу в корпоративну систему, зміна конфігурації та ін.) і дозволяє виконувати різні дії (сортування, експорт даних та ін.)

В оновленій Eset Secure Authentication з'явилася можливість самостійної реєстрації користувачів, яка прискорює процес розгортання системи та знижує трудовитрати адміністраторів.

Співробітники можуть вибирати бажаний метод аутентифікації (наприклад, SMS, push-повідомлення або ОТР, що згенеровані в мобільному додатку). Також вони можуть вводити обов'язкову інформацію (наприклад, номер телефону) та активувати мобільний додаток, відсканувавши QR-код.

Ще одним важливим доповненням стало розширення інструментів аутентифікації – тепер у продукті реалізовано підтримку апаратних ключів безпеки стандартів FIDO U2F та FIDO2. Користувачеві достатньо вибрати FIDO-ключ як спосіб перевірки, вставити пристрій і підтвердити дію. Завдяки технології шифрування з відкритим ключем процес аутентифікації став ще безпечнішим. Використання ключів FIDO не потребує встановлення додаткових драйверів.

Також нова версія Eset Secure Authentication отримала розширену підтримку сайтів та служб домену Active Directory.

У новій версії збільшено кількість автономних авторизацій у системі для працівників, що працюють віддалено, і з'явилася можливість задати «білі списки» для кожної функції.

Інші новини