+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Eset представила нове рішення «Офісний контроль та DLP Safetica» – повнофункціональний комплекс, який закриває широкий спектр загроз безпеки, пов'язаних із людським фактором.

Eset представила нове рішення «Офісний контроль та DLP Safetica» – повнофункціональний комплекс, який закриває широкий спектр загроз безпеці, пов'язаних із людським фактором. Рішення розроблено чеською компанією Safetica Technologies, яка входить до складу Eset Technology Alliance.

До 63% інцидентів інформаційної безпеки компаній пов'язано з колишніми та чинними співробітниками. Рішення Safetica закриває всі основні канали витоку даних та захищає від широкого спектру загроз, зумовлених людським фактором.

Safetica запобігає запланованим та випадковим витокам інформації, захищає від зловмисних дій інсайдерів та більшості ризиків BYOD, а також вирішує проблеми продуктивності праці персоналу.

Більшість рішень, що забезпечують збереження даних, не може встановити, що співробітник втратив інтерес до поточної діяльності, шукає нову роботу чи отримав пропозицію від конкурентів. Safetica не тільки захищає від витоків, а й виявляє подібні випадки шкідливої ​​поведінки. Керівництво отримує звіти про підозрілу активність співробітників до того, як їхня діяльність завдасть реальних збитків компанії.

Основні можливості «Офісного контролю та DLP Safetica»: запобігає витоку даних, попереджає користувача про спробу неприпустимої передачі файлу, виявляє атаки з використанням методів соціальної інженерії, виявляє коливання продуктивності та інші небезпечні тенденції, контролює особисті пристрої співробітників у корпоративному середовищі, використання ПЗ, принтерів або доступу до Інтернету.

Safetica поєднує заходи профілактики та технології захисту від внутрішніх загроз. Так, завдяки контекстному фільтру рішення запобігає витоку всіх даних компанії – незалежно від типу файлу чи мови документа.

Інші новини

Найкраща ціна