+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

ESET названий найкращим гравцем сегмента розширеного захисту від постійних загроз (APT) на ринку безпеки

ESET названий найкращим гравцем сегмента розширеного захисту від постійних загроз (APT) на ринку безпеки

ESET названий найкращим гравцем у ринковому квадранті захисту від APT компанії Radicati 2024, що охоплює сегмент удосконаленого захисту від постійних загроз (APT) на безпековому ринку.

Як йдеться у звіті Radicati, який ілюструє, як окремі постачальники вписуються в конкретні технологічні ринки у будь-який момент часу, ESET входить до числа «нинішніх лідерів ринку з продуктами, які пропонують як широту, так і глибину функціональності, а також мають солідне бачення майбутнього. Найкращі гравці формують ринок своїми технологіями та стратегічним баченням».

Серед найбільш сильних сторін ESET є уніфікована платформа управління безпекою одним клацанням миші ESET PROTECT, яка разом з ESET Inspect забезпечує розширене виявлення та реагування (XDR) з детальною видимістю, оцінкою ризиків, реагуванням на інциденти, розслідуванням та виправленням. Платформа доступна для розгортання як у хмарі, так і локально та підтримує всі основні операційні системи, такі як Windows, MacOS та Linux. У звіті також наголошується, що рішення ESET пропонують багатомовну підтримку та великий набір локалізованих версій. Ще однією ключовою областю, яка сприяла успіху ESET, є партнерство з Intel, яке поєднує рішення ESET Endpoint Security з Intel TDT як додаткове джерело телеметрії загроз, що допомагає виявляти загрози, що використовують передові методи ухилення, такі як нульовий Варіанти-day, двійкова обфускація , маскування у віртуальній машині та безфайлові атаки.

«Ми дуже раді, що компанія Radicati вп'яте поспіль визнала нас найкращим гравцем у ринковому квадранті захисту від APT. Цією віхою компанія ESET підтверджує свою відданість розробці передового програмного забезпечення для забезпечення безпеки та нашу відданість інноваціям. Ми пишаємося тим, що наші зусилля щодо підвищення безпеки технологій для всіх користувачів отримали визнання», - сказав Юрай Малчо, технічний директор ESET.

Захист APT визначається як «набір інтегрованих рішень для виявлення, запобігання та можливого усунення загроз нульового дня та постійних шкідливих атак». Radicati, відома дослідницька фірма з дослідження ринку, розподіляє постачальників у квадранті за двома критеріями:  функціональність  , що оцінюється на основі широти та глибини функцій рішення кожного постачальника, та  стратегічне бачення  , яке відноситься до стратегічного напряму постачальника.

Radicati Market Quadrants покликані проілюструвати, як окремі постачальники вписуються в конкретні ринки технологій на даний момент часу

APT Protection – Market Quadrant 2024 report vendors:

Bitdefender, Cisco, ESET, Microsoft, Palo Alto Networks, Sophos, Symantec, Trellix, VMware Carbon Black

Інші новини

Найкраща ціна