+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

ESET названа Претендентом (Challenger) у рейтингу розробників платформ для захисту робочих станцій Gartner Magic Quadrant for Endpoint Protection Platforms

ESET названо Претендентом (Challenger) у рейтингу розробників платформ для захисту робочих станцій Gartner Magic Quadrant for Endpoint Protection Platforms

ESET названо "Претендентом" ("Challenger") у рейтингу розробників платформ для захисту робочих станцій "Gartner Magic Quadrant for Endpoint Protection Platforms". Оцінювання проводилося на основі аналізу здатності до реалізації та повноти бачення компанії в цілому. На думку фахівців ESET, така позиція свідчить про послідовність забезпечення максимального рівня захисту корпоративних користувачів.

«На наш погляд, визнання «Претендентом» у рейтингу «Gartner Magic Quadrant» минулого року було величезним досягненням для ESET. Отримання цього місця вдруге підтверджує нашу послідовність у забезпеченні підприємств найкращим захистом робочих станцій та інструментами для виявлення та реагування на сучасні загрози, — коментує головний директор ESET з розвитку бізнесу. Ми пишаємося, що наш підхід, заснований на передових дослідженнях і постійному вдосконаленні рішень, що забезпечує всебічний захист організацій. Ми вважаємо, що отримана позиція у рейтингу відображає наше подальше зростання як глобального гравця у сфері інформаційної безпеки».

Минулого року компанія ESET розширила продуктовий портфель за допомогою додаткового рішення для виявлення та реагування на загрози — ESET Enterprise Inspector, а також хмарної пісочниці ESET Dynamic Threat Defense. Забезпечення всебічного захисту корпоративних користувачів у всьому світі є частиною стратегії ESET щодо розширення своєї присутності в сегменті рішень для корпорацій», — зазначає Ігнасіо.

Фахівці ESET вважають, що визнання «Претендентом» підтверджує здатність рішень забезпечити всебічний захист робочих станцій, а також демонструє збільшення частки ринку в різних сегментах — від корпорацій, малого та середнього бізнесу до домашніх користувачів. ESET пишається високим рівнем виявлення шкідливого програмного забезпечення та мінімальним впливом на продуктивність систем, а також наявністю кваліфікованої технічної підтримки.

Згідно Gartner's IT Glossary, «Gartner Magic Quadrant пропонує візуальне відображення стану, глибокий аналіз та корисні поради, які дають зрозуміти напрямки діяльності ринку, його зрілість та учасників ринку. У звіті постачальники порівнюються на основі стандартних критеріїв та методології Gartner. Кожен звіт має графік Magic Quadrant з описом ринку за допомогою двовимірної матриці, яка оцінює постачальників на основі повноти бачення та здатності до реалізації»**.

Джерело: Gartner, "Magic Quadrant for Endpoint Protection Platforms", Peter Firstbrook, Dionisio Zumerle, Prateek Bhajanka, Lawrence Pingree, Paul Webber, 20 серпня 2019 року.

Джерело: Gartner IT Glossary, "Magic Quadrant", 22 серпня 2019. https://www.gartner.com/it-glossary/magic-quadrant.

Звертаємо увагу! Gartner не надає підтримки нікому з постачальників, продукту чи послуги, представлених у своїх публікаціях. Дослідження Gartner базується на думках дослідницької організації Gartner і не слід розглядати як констатацію факту. Компанія Gartner не дає жодних гарантій, прямих чи непрямих, щодо застосування даного дослідження для досягнення конкретних цілей.

Інші новини

Найкраща ціна