+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

ESET: кожен четвертий користувач безтурботно ставиться до захисту своїх даних

ESET: кожен четвертий користувач безтурботно ставиться до захисту своїх даних

Дослідження, проведене компанією ESET, говорить про те, що багато користувачів безтурботно ставляться до захисту своїх даних. Тим часом така поведінка може спричинити серйозні проблеми.

З'ясувалося, що кожен четвертий респондент — 23% — нічого не робить для захисту особистої інформації. Ці опитані впевнені, що їм нема чого приховувати. Однак персональні фотографії, листування та інші відомості, які опинилися в руках зловмисників, можуть бути використані для цільових атак та організації різних шахрайських схем.

Водночас 17% опитаних з метою забезпечення персональної безпеки видаляють історію пошукових запитів. Ще 15% заклеюють веб-камеру, щоб хакери та зловмисники не могли за ними підглядати.

Опитування також показало, що 14% користувачів не вводять дані від кредитних карток навіть на офіційних сайтах. Приблизно 11% респондентів регулярно очищають повідомлення у листуванні.

ESET також зазначає, що 7% користувачів зберігають особисті фотографії та відеоролики в альбомах із паролем. Ще 13% респондентів вказують тимчасові адреси електронної пошти під час реєстрації, щоб не отримувати спам.

Інші новини