+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Eset Enterprise Inspector - Eset представила нове бізнес-рішення для запобігання, виявлення та реагування на кіберінциденти в корпоративній мережі

Eset Enterprise Inspector - Eset представила нове бізнес-рішення для запобігання, виявлення та реагування на кіберінциденти в корпоративній мережі

Eset представила нове бізнес-рішення Eset Enterprise Inspector, призначене для запобігання, виявлення та реагування на кіберінциденти в корпоративній мережі.

Eset Enterprise Inspector — рішення для багаторівневого захисту кінцевих точок, яке аналізує великі обсяги інформації в режимі реального часу, отримуючи дані кожного рівня захисту. Унікальне детектування загроз здійснюється на основі репутації, поведінки та ретроспективного аналізу.

Eset Enterprise Inspector — рішення з гнучкими налаштуваннями, яке дозволяє клієнтам адаптувати його до своїх потреб, а також забезпечує виявлення та своєчасну реакцію на всі типи кіберзагроз.

Продукт не підтримує лише проактивний пошук загроз, а й ретроспективний аналіз. Достатньо налаштувати правила поведінки, а потім "сканувати" базу даних подій. Пошук здійснюється не лише за статичними IoC, але й на основі динамічного аналізу поведінки з кількома параметрами.

Продукт дозволяє оперативно розпізнавати, аналізувати та усувати будь-які загрози безпеці в мережі, у тому числі виявляти АРТ-загрози; блокувати безфайлові атаки; блокувати погрози нульового дня; захищати від програм-вимагачів; нейтралізувати state-sponsored кібератаки.

Співробітники інформаційної безпеки можуть завершувати процеси, завантажувати файли, що викликали спрацювання, віддалено вимкнути комп'ютер або перезапустити його прямо з консолі. Для більш точного настроювання рішення можна легко редагувати правила за допомогою XML, а також здійснити інтеграцію з SIEM-системою.

Для створення повноцінної екосистеми безпеки Eset Enterprise Inspector використовується разом з іншими продуктами Eset, що забезпечує комплексний захист кінцевих точок.

Інші новини

Найкраща ціна