+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

ESET: більшість користувачів воліють небезпечний піратський контент ліцензійному

ESET: більшість користувачів вважають за краще небезпечний піратський контент ліцензійному

Згідно з дослідженням міжнародної антивірусної компанії ESET, більшість користувачів віддають перевагу ліцензії на піратський контент.

Респондентам запропонували відповісти на два запитання, у яких можна було вибрати кілька варіантів відповіді. Так, відповідаючи на запитання «Який контент ви “піратите” найчастіше?», багато користувачів вказали більше одного виду контенту.

52% опитаних скачують «зламані» ігри, 43% – дивляться неліцензійні фільми та серіали, 34% частіше слухають музику за допомогою нелегальних сервісів.

При цьому лише 14% завантажують книги на «піратських» сайтах, а 19% зазвичай встановлюють «зламані» програми. І лише 9% інтернет-користувачів завжди платять за ліцензію.

Друге питання стосувався причин, які заважають людям користуватися легальним контентом.

75% учасників опитування відлякує висока ціна, неповний асортимент легальних сервісів (34%) та незручна система оплати (16%). Чверть інтернет-користувачів відмовляються платити за ліцензію з ідейних міркувань.

ESET нагадує про необхідність дотримуватися не лише законів про боротьбу з піратством, а й правил безпеки в інтернеті. Поряд із неліцензійним контентом та «зламаними» іграми на комп'ютер потрапляють шкідливі програми, тому необхідно використовувати комплексні антивірусні рішення.

Інші новини