+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Eset SysInspector: діагностика проблем у корпоративних мережах - безкоштовно

Компанія Eset оголосила про вихід нової безкоштовної утиліти Eset SysInspector. Програма, що є зручним діагностичним інструментом для систем на платформі Windows NT, дозволяє аналізувати різні аспекти роботи операційної системи, включаючи запущені та поточні процеси, дані регістру, фіксує запуск програм та з'єднань мережі.

Утиліта Eset SysInspector призначена для фахівців з інформаційної безпеки, адміністраторів мереж, технічних фахівців, які забезпечують підтримку продуктів Eset. За допомогою Eset SysInspector можна скласти повне інформативне уявлення про стан системи для оцінки та подальшого аналізу різного плану загроз, що збільшує ефективність боротьби зі шкідливим програмним забезпеченням усередині корпоративних мереж.

Програма зберігає інформацію про стан системи у вигляді *.xml файлів, надає можливості для аналізу файлів про стан системи, одержаних з інших машин. Eset SysInspector створює журнал даних, відстежує стан усіх процесів та програм, що використовують мережні з'єднання за протоколами TCP та UDP, при цьому забезпечує можливість контролю вже запущених процесів.

Утиліта дозволяє здійснювати моніторинг файлів, зареєстрованих як служби Windows, відображати критичні файли, пов'язані з ОС, список драйверів, встановлених в ОС; містить детальну інформацію про ПЗ, встановленому в мережі, апаратних засобах, правах користувачів, оновлення Windows. Інтегрована технологія Anti-Stealth виявляє руткіти та небажані процеси в записах регістру, драйверах, сервісах та завантажувальних областях диска.

"SysInspector забезпечує оперативне отримання максимально деталізованої інформації про систему, аж до запущених програм, процесів, драйверів пристроїв, - розповів Григорій Васильєв, технічний директор Eset. - Ця утиліта підвищує ефективність роботи технічних фахівців, оскільки час пошуку проблеми у мережі скорочується на порядок. Процедура збереження та пересилання файлів стану технічним фахівцям не викликає труднощів у звичайних користувачів, що допомагає технічними фахівцями та користувачам краще розуміти одне одного".

Утиліта розповсюджується безкоштовно і доступна для завантаження тут.

Інші новини