+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

ESET розпочала тестування бета-версій Антивірусу ESET NOD32 4.0 та ESET NOD32 Smart Security 4.0

Компанія ESET — міжнародний розробник антивірусного ПЗ та рішень у галузі комп'ютерної безпеки — повідомляє про початок тестування бета-версій Антивірусу ESET NOD32 4.0 і ESET NOD32 Smart Security 4.0. Завантажити бета-версії можна на сайті компанії ESET esetnod32.ru/download/beta.php.

У четвертій версії рішень ESET NOD32 покращено механізми виявлення мережних загроз та лікування системи. Модуль самозахисту запобігає спробам впливу шкідливих програм на антивірус.

Нововищем Антивірусу ESET NOD32 4.0. та ESET NOD32 Smart Security 4.0. стала можливість сканування трафіку, що передається за протоколами захищених з'єднань HTTPS і POP3S, і навіть можливість сканування поштових повідомлень, одержуваних за протоколом IMAP. Список клієнтів електронної пошти було розширено: підтримуються не лише основні поштові клієнти Microsoft, а також Mozilla Thunderbird.

Інтегрований модуль ESET SysRescue дозволяє створювати завантажувальний диск або флеш-карту для відновлення системи. Користувач може завантажити комп'ютер з цього носія, просканувати його і, у разі зараження, вилікувати. Потужний діагностичний інструмент ESET SysInspector дозволяє аналізувати різні аспекти роботи операційної системи.

Удосконалення також торкнулися фаєрвола та антиспаму рішення ESET NOD32 Smart Security 4.0. Оновлений персональний фаєрвол підтримує два нових режими – «Автоматичний режим з правилами» та «Режим навчання». "Автоматичний режим з правилами" дозволяє створювати "виключення" із заданих розробником параметрів. У режимі навчання при кожному новому з'єднанні створюються роздільні правила. Надалі адміністратор може перевірити їх та скоригувати на свій розсуд. У оптимізованому модулі захисту від спаму з'явився аркуш винятків. Адреса, що знаходяться в ньому, не можуть додаватися в «білий» або «чорний список» і завжди перевіряються на наявність спаму. Даний захід допомагає уникнути отримання спаму, що імітує листи, що надсилаються з відомих користувачеві адрес. Адресна книга дозволяє користувачам керувати самостійно списком адрес, які розглядаються як надійні або ненадійні.

Рішення ESET максимально швидко та точно виявляють шкідливі програми, при цьому робота антивірусних продуктів практично не позначається на продуктивності комп'ютера. Процеси сканування та оновлення майже непомітні для користувача та не відволікають його від роботи.

«У рішеннях ESET версії 4.0 наші розробники повною мірою використали резерви розвитку, закладені у продукти попереднього покоління», - каже Григорій Васильєв, технічний директор ESET. – «На даний момент ми перебуваємо на етапі бета-тестування, тому не варто сприймати ці версії продуктів як фінальні. Бета-версії – це чудова можливість отримати фідбек на стадії розробки, щоб у фінальному релізі врахувати всі побажання користувачів. Комерційні версії рішень ESET четвертого покоління будуть доступні російському користувачу не раніше другого кварталу 2009 року».

Інші новини

Найкраща ціна