+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

ESET попереджає про поширення нового банківського трояну Dyre, орієнтованого на клієнтів великих комерційних банків. Троян Dyre використовується зловмисниками для крадіжки автентифікаційних даних користувачів банківських програм.

Троян Dyre використовується зловмисниками для крадіжки автентифікаційних даних користувачів банківських програм. Встановлено, що він націлений на інтернет-банкінг CitiGroup, Bank of America, NatWest, RBS, Ulster Bank і здатний обійти SSL-шифрування та двофакторну автентифікацію в цих системах. пропонують завантажити з файлообмінника Dropbox архів із рахунками чи інформацією від податкової служби. Згодом Dropbox видалив шкідливі посилання, але шахраї перейшли на аналогічний сервіс Cubby. Використання файлообмінників дозволяє зловмисникам уникнути сканування URL-адреси.

Dyre впроваджує шкідливий код у браузер та перехоплює дані, коли жертва відкриває сайт свого онлайн-банку. Троян сумісний з Chrome, Firefox та Internet Explorer і може маскуватися під завантаження програвача Flash Player.

Головна небезпека Dyre – у його здатності переконати користувача, що він підключається до свого банку через безпечне з'єднання, захищене SSL-шифруванням. Тим часом троян виконує атаку типу man-in-the-middle і перехоплює автентифікаційні дані користувача. .

Інші новини