+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Epam Systems оголосила про покупку постачальника сервісів для управління даними та перенесення їх у хмарні середовища

Epam Systems оголосила про купівлю постачальника сервісів для керування даними та перенесення їх у хмарні середовища

NAYA Technology — ізраїльський постачальник сервісів для управління даними та перенесення їх у хмарні середовища. Компанія також займається проектуванням архітектури ІТ-платформ і впровадженням баз даних для клієнтів по всьому світу.

Крім того, NAYA надає послуги з різних дисциплін — від інтелектуального аналізу даних до розробки програмного забезпечення. Тренінги проводяться для співробітників компаній, які бажають самостійно створювати, експлуатувати та оптимізувати власні хмарні рішення, повідомляється на сайті стартапу.

Epam Systems оголосила про купівлю компанії NAYA Technology. У периметр угоди увійшов інструмент migVisor, що розвивається ізраїльським стартапом, призначений для оцінки автоматизованої міграції баз даних і допомагає переміщати серверні бази Oracle і SQL у публічні хмари, включаючи Amazon Web Services, Microsoft Azure і Google Cloud Platform.

Скільки Epam заплатила за покупку NAYA, не повідомляється.

Завдяки цьому придбанню Epam розширить свої можливості навчати та відбирати на роботу фахівців за допомогою освітньої установи NAYA, що знаходиться в Ізраїлі.

Крім того, угода доповнить консалтинговий бізнес Epam та допоможе покращити його і без того сильні можливості управління даними та хмарних сервісів, заявив віце-президент з технологічних рішень Epam.

За його словами, NAYA доповнює роботу Epam, особливо завдяки інструменту migVisor, який є новим продуктом для Epam.

Завдяки інвестиціям в освіту Epam отримує конкурентне перевага з огляду на те, що приблизно 60% виручки компанії припадає на американський ринок.

Інші новини