+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Entensys повідомляє про вихід UserGate Mail Server 1.0

 

Компанія Entensys, російський розробник програмних рішень у галузі інформаційної безпеки та організації доступу до мережі Інтернет, інформує про випуск корпоративного поштового сервера.

< p>UserGate Mail Server - це рішення для організації безпечного поштового повідомлення в компанії. Програма працює з усіма поштовими клієнтами для операційної системи Windows, не вимоглива до системних ресурсів і проста в налаштуваннях. зі службами каталогів та віддаленими обліковими записами, підтримка LDAP, а також гнучка та потужна система правил. Зрозумілий інтерфейс і можливість віддаленого адміністрування сервером робить його керування простим і зручним навіть для звичайного користувача, який не має великого досвіду налаштування програмних рішень.

Для забезпечення безпечного доступу до пошти в програмі реалізовано підтримку протоколів SSL, POP3s, SMTPs та IMAPs. Крім того, в UserGate Mail Server інтегровані модулі антивірусної перевірки поштових повідомлень, а також ефективні інструменти для боротьби з поштовим спамом.

Основний модуль захисту від спаму побудований на двигуні компанії Commtouch, що також використовується багатьма відомими виробниками програмних продуктів апаратних рішень (3-com, CheckPoint, G-Data, F-Secure, Panda та іншими). Робота движка заснована на Recurrent Pattern Detection™, контент-агностичної технології, здатної виявляти та блокувати спам будь-якою мовою. Як додатковий модуль для боротьби зі спамом використовується движок SpamAssassin, що поєднує велику кількість методів аналізу, розпізнавання та блокування спам-повідомлень.

Поштовий сервер від Entensys призначений для впровадження в компаніях малого та середнього бізнесу. Маючи потужні функціональні можливості, UserGate Mail Server доступний за ціною і дозволить організаціям відмовитися від використання небезпечних зовнішніх поштових сервісів.

Дистрибутив програми UserGate Mail Server доступний у розділі Завантажити

Інші новини

Найкраща ціна