+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Entensys повідомляє про вихід нової версії UserGate Web Filter

Хмарний антивірус, розроблений та підтримуваний компанією Entensys, забезпечує високий рівень захисту користувача без зменшення продуктивності системи. Модуль дозволяє передавати в хмару сигнатури файлів і скриптів, що закачуються, де вони перевіряються на предмет порівняння з відомими небезпечними додатками. Entensys використовує базу, що щогодини оновлюється, що містить на даний момент кілька сотень тисяч небезпечних сигнатур і наповнювану за допомогою ряду непропрієтарних систем і «пісочниць» (sandboxes). Даний підхід вкрай ефективний при високому навантаженні, тому що блокує шкідливі файли, включаючи так звані «проблеми нульової години», не впливаючи негативно на швидкість роботи системи.

Вбудований в нову версію антивірусний двигун Лабораторії Касперського дозволяє проводити більш глибокий аналіз трафіку щодо наявності вірусів, троянів та інших небезпечних додатків. Додано підтримку DNS-фільтрації в режимі TPROXY, а також безліч інших покращень, пов'язаних як із зручністю роботи, так і з продуктивністю.

UserGate Web Filter вже широко використовується в мережах операторів зв'язку, публічних Wi-Fi мережах та освіту (школи, вузи, бібліотеки). Нова версія продукту при збереженні тієї ж високої продуктивності зможе забезпечити ефективну антивірусну перевірку трафіку. Це характеризує UserGate Web Filter як не лише систему контент-фільтрації, а й як засіб забезпечення інтернет-безпеки та захисту від загроз.

Інші новини

Найкраща ціна