+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

EnGenius Networks Europe представила EnGenius Cloud – сервіс, що використовує передові технології хмарних обчислень для керування бездротовими мережами

EnGenius Networks Europe представила EnGenius Cloud - сервіс, що використовує передові технології хмарних обчислень для керування бездротовими мережами

EnGenius Networks Europe представила продукт EnGenius Cloud. Це сервіс, який використовує передові технології хмарних обчислень для управління бездротовими мережами. Він дозволить планувати та розгортати складні Wi-Fi-мережі за лічені хвилини.

За інформацією компанії, взаємодія адміністратора з мережами відбувається через візуальний інтерфейс, який забезпечує високорівневе уявлення мереж EnGenius і дозволяє отримувати будь-які відомості про їх елементи, включаючи найдетальніші, що допоможе швидше і ретельніше усувати проблеми, що виникають. Сервіс EnGenius Cloud працює без передплати. Він заснований на базі повністю безсерверної інфраструктури. При цьому EnGenius Cloud готовий до використання ІІ-інструментів та роботи з точками доступу наступного покоління, 11ax та 11ac, та гігабітними комутаторами.

EnGenius Cloud дозволяє під одним обліковим записом здійснювати керування та моніторинг точками доступу та комутаторами загальним числом до 100 000 пристроїв. Час реакції пристроїв на команди оператора вимірюється мікросекундах; одночасно забезпечується доведена масштабованість: рішення не має обмежень щодо кількості керованих пристроїв на локацію та зберігає високу продуктивність та надійність навіть при досягненні максимальної кількості пристроїв.

Безпека при використанні EnGenius Cloud забезпечується на кількох рівнях. Рівень управління відділений з використанням безпечного тунелю з двофакторною автентифікацією (TFA) для повного захисту каналу від рівня даних клієнта. Крім того, EnGenius впровадила передову багатоклієнтську (Multi-Tenant) хмарнуінфраструктуру для додаткового захисту керуючих і даних користувача. За рахунок цього гарантуються час безвідмовної роботи в обсязі 99,99% SLA.

Консультативна функція EnGenius Cloud під назвою Advisory Feature здійснюється на базі ІІ та дозволяє діагностувати мережу, виявляти проблеми та давати рекомендації адміністраторам, пропонуючи можливі вирішення проблем.

У EnGenius Cloud також інтегровано власний, що дозволяє вести проектування Wi-Fi мереж у реальному часі. Багатоклієнське та топологічне уявлення (Multi-Tenant and Topology View) структури мережі дає адміністраторам можливість призначати різні локальні привілеї для користувачів та місць розташування, а також автоматично відображати мережні розгортання та взаємозв'язки пристроїв у реальному часі.

Спрощуючи процеси усунення неполадок, множинного віддаленого керування сайтом, оновлення ПО і налаштування безпеки, EnGenius Cloud скорочує для користувачів кількість виїздів до замовника та надає їм інструменти керування WiFi-мережею та обстеження місця розгортання.

EnGenius оголосить про глобальний запуск EnGenius Cloud наприкінці травня 2019 року. Остаточна версія продукту офіційно стане доступною партнерам компанії на початку червня 2019 року.

Інші новини