+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Embarcadero випустила нову версію ER/Studio XE7

Загалом ER/Studio XE7 є рішенням для проектування архітектури даних під різні бізнес-завдання. За словами розробників, до нього входять засоби моделювання проектування даних, а також інструменти звітності та спільної роботи, які підійдуть компаніям будь-якого розміру. ER/Studio XE7, доступний також і в 64-розрядній версії, дозволяє обробляти більш об'ємні моделі даних, при цьому пропонує підвищену в порівнянні з попередньою версією продуктивність для основних операцій. Так оптимізовані глосарії забезпечують поліпшене представлення даних в компанії. ER/Studio XE7 тісно інтегрується зі словником даних ER/Studio Data Architect, що дозволяє переглядати терміни та визначення глосарію в режимі реального часу, щоб перевірити їх на однаковість, а зміни у термінах та глосаріях можна відстежувати через детальний контрольний журнал. Співробітники зможуть легко знаходити та оновлювати потрібні глосарії, терміни та об'єкти, а також складати звіти щодо них завдяки функції розширеного пошуку.

Оперативне управління змінами в ER/Studio XE7 включає роботу із завданнями та історією версій. Розробники тепер можуть простіше і швидше відслідковувати зміни в моделях та пов'язувати їх із завданнями робочого процесу, виявляти та аналізувати вплив джерел даних та забезпечувати однаковість моделей за рахунок автоматичного застосування стандартів іменування, розповіли в Embarcadero.

На новій початковій сторінці розміщені динамічні матеріали (відеоінструкції тощо), що підвищує зручність роботи та дозволяє швидше освоїти засіб. Крім того, в ER/Studio XE7 спрощено процес моделювання даних за рахунок автоматичного застосування стандартів іменування для логічних та фізичних моделей. компанії.

ER/Studio XE7 вже доступний у трьох редакціях:

  • засіб моделювання Data Architect початкового рівня
  • Data Architect Professional з інтегрованим репозиторієм
  • Enterprise Team для роботи з моделями та метаданими в масштабах організації.

Інші новини