+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Embarcadero випустила нову платформу для розробки програм RAD Studio 10 Seattle

 RAD Studio 10 Seattle дозволяє розробникам швидко створювати нові інтенсивно працюючі з даними і сильно взаємодіючі додатки з візуально насиченим інтерфейсом користувача для Windows 10, а також швидко і економічно переносити ці рішення для Windows 10 в OS X, на мобільні пристрої та в «Інтернет речей», розповіли у компанії. Нові компоненти VCL та стилі Windows 10, а також платформні компоненти UWP (універсальної платформи Windows) дозволяють швидко оновити VCL- та FMX-додатки до Windows 10. Подвійний обсяг доступної пам'яті для великих проектів, розширена підтримка кількох моніторів та оптимізований інспектор об'єктів підвищують зручність розробки . За допомогою RAD Studio 10 Seattle розробники зможуть у п'ять разів швидше створювати програми для настільних, мобільних, хмарних платформ та платформ баз даних, включаючи 32- та 64-розрядні версії Windows 10, стверджують в Embarcadero.

Серед особливостей RAD Studio 10 Seattle повна підтримка Windows 10. Таким чином, розробники на Delphi та C++Builder можуть швидко перенести свої VCL-і FMX-додатки до Windows 10. Компоненти Windows 10 та native-компоненти та API UWP/RT, елементи інтерфейсу Windows 10 та оновлена ​​підтримка Windows 10 FMX роблять останні можливості Windows 10 доступними для цих програм.

В той же час, перероблена архітектура системи керування продуктами і збірками фактично подвоює доступний IDE обсяг пам'яті, що дозволило підвищити стабільність і продуктивність, особливо при керуванні великими проектами для кількох платформ, підкреслили в Embarcadero. та мобільних платформ з розширеннями RAD PME, що забезпечують швидку розробку для Windows та інших платформ. Новий компілятор C++Builder тісно інтегрується з VCL для Windows і крос-платформними структурами FMX, повністю підтримує мову C++11 та управління пам'яттю на основі ARC (автоматичного підрахунку посилань) для мобільних пристроїв, а також має зворотну сумісність.

>

Крім того, процедури розробки, тестування та складання документації були серйозно доопрацьовані, щоб краще відповідати створенню додатків кількома мовами для кількох платформ, які підтримує RAD Studio 10 Seattle, пояснили в компанії. В RAD Studio 10 Seattle інтегровані нові можливості та функції для всіх підтримуваних платформ та мов, що забезпечують підвищену стабільність, якість та документування.

Інші новини

Найкраща ціна