+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Embarcadero входить у права успадкування Borland

Компанія Embarcadero Technologies планує представити набір інструментів швидкої розробки програм (Rapid Application Development, RAD) наступного покоління, призначений для проектування програмного забезпечення в середовищі Windows. В оновленій версії інструменту CodeGear з'явиться, зокрема, підтримка технології Microsoft Silverlight, орієнтованої на створення мультимедійних та "функціонально повних" (rich) Internet-додатків.

Анонс нових програмних продуктів - результат придбання Embarcadero у травні цього року виділеної з Borland компанії CodeGear, що спеціалізується на створенні інструментальних засобів розробки. Інтегровані середовища розробки Delphi 2009 та C++ Builder 2009 призначені для незалежних виробників програмного забезпечення та розробки клієнт-серверних додатків у рамках робочих груп. Нові інструментальні засоби можна використовувати для створення коробкового програмного забезпечення, графічних програм для робочих станцій, а також клієнт-серверних додатків баз даних для робочих груп. Особливо слід зазначити наявність компонентів Visual Component Library (VCL) для Web, засобів створення програм AJAX та Silverlight для intranet, а також механізмів підтримки виробничих прикладних систем. Як стверджують в Embarcadero, компоненти підтримки Silverlight спеціально орієнтовані на створення виробничих intranet-додатків.

Два нові програмні продукти стали першими пропозиціями Embarcadero, в рамках яких об'єднана функціональність CodeGear та Embarcadero DatabaseGear. У нову версію продуктів Architect включені компоненти ER/Studio Developer Edition, призначені для проектування та розробки програм баз даних.

>

- нові VCL-компоненти, в тому числі інтерфейсні керуючі елементи в стилі "стрічки" Microsoft Office, а також підтримка можливості одночасного створення інтерфейсів для настільних додатків Windows XP і Vista;

- оновлена ​​підтримка dbExpress для CodeGear InterBase та Blackfish SQL, Oracle, Microsoft SQL Server, MySQL та інших систем управління базами даних.

Початкова ціна обох продуктів у версії Professional, призначеної для незалежних розробників програмного забезпечення, становить 399 дол. Придбати їх можна вже зараз. Крім того, клієнтам пропонується версія Enterprise, орієнтована на виробничі підрозділи та робочі групи та версія Architect. Передбачена також можливість придбати відразу обидва програмні продукти в одному пакеті.

Інші новини

Найкраща ціна