+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Embarcadero Technologies придбала високопродуктивну технологію для доступу до даних масштабу підприємства для розробників додатків

Embarcadero Technologies, провідний постачальник програмного забезпечення для створення програм та баз даних, сьогодні оголосила про придбання технології AnyDAC від компанії DA-SOFT Tecnologies. AnyDAC – це потужна, але проста у використанні бібліотека для взаємодії з даними у програмах масштабу підприємства. Технологія AnyDAC відома завдяки чудовій продуктивності, багатим можливостям та простоті використання. Embarcadero планує включити технологію на основі AnyDAC до інструментарію розробки під різні пристрої, включаючи Delphi, C++Builder та RAD Studio. Плани розвитку Embarcadero в галузі засобів розробки включають можливості реалізації додатків на основі єдиного вихідного коду для Windows, Mac, iOS та Android у 2013 р. різних пристроїв, інтенсивно взаємодіють з даними та мають різноманітну архітектуру – настільні програми, клієнт/серверні програми, багатоланкові рішення та web-сервіси. З придбанням технології AnyDAC для доступу до даних Embarcadero розширить діапазон застосування своїх інструментів, включаючи один із найкращих механізмів доступу до баз даних з урахуванням їх особливостей, а також для створення програм під різними операційними системами та апаратними платформами.

«Придбання AnyDAC посилить технологічну основу Embarcadero, призначену розробникам програм для різних пристроїв», оголосив Майкл Свінделл (Michael Swindell), старший віце-президент з продуктів Embarcadero. “Швидка та легка у використанні технологія AnyDAC розширить можливості розробників у плані інтеграції з базами даних масштабу підприємства в рамках додатків, що створюються ними, для широкого спектру. платформ і пристроїв, причому на основі єдиного вихідного коду». Embarcadero планує постачання своїх продуктів і платформ вже з включеною в них технологією AnyDAC в 2013 р. Embarcadero також планує продовжити взаємодію з попередніми користувачами AnyDAC компанії DA-SOFT. Користувачі AnyDAC можуть знайти додаткову інформацію про спеціальні пропозиції від Embarcadero за адресою http://forms.embarcadero.com/forms/AnyDAC у міру її надходження. технології, що увійшла до складу набагато більшої компанії», заявив автор AnyDAC Дмитро Ареф'єв, який продовжить розвиток цих компонентів для Embarcadero. «Інтеграція із засобами розробки Embarcadero зробить AnyDAC ще більш популярною, а вже існуючим користувачам дасть можливість використовувати їхні навички та знання у майбутньому».

Інші новини