+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Embarcadero RAD Studio XE - набір засобів швидкої розробки програм анонсований компанією Embarcadero Technologies

Компанія Embarcadero Technologies, провідний постачальник інструментів для розробки додатків та роботи з базами даних, оголосила про випуск набору засобів швидкої розробки додатків Embarcadero® RAD Studio XE, який включає нові версії < b>Delphi®, C++Builder®, Delphi Prism™ та RadPHP™ XE. RAD Studio XE підтримує нові функції для підвищення продуктивності додатків, оптимізації розробки та прискорення процесу створення потужних додатків Windows, .NET та веб-додатків.
 
Цей випуск RAD Studio відкриває новий бренд XE для всього сімейства засобів розробки як для самої RAD Studio, так і для кожного з продуктів, що входять до її складу. Продукти XE відрізняються трьома основними якостями: підтримкою безлічі різних платформ баз даних та оточень для запуску додатків; використанням технології Embarcadero® ToolCloud для централізованого управління ліцензіями та завантаженням інструментальних засобів; простим способом оновлення до Embarcadero® All-Access™ XE.
 
У числі основних удосконалень Delphi XE та C++Builder XE можна виділити такі:
 < /div>
  • Можливість взаємодії з середами хмарних обчислень. Користувачі можуть створювати програми, які отримують доступ до служб зберігання платформи Microsoft ® Windows Azure™ (blob, queue та table services). Також розробники можуть легко розгортати серверні програми в середовищі Amazon Elastic Compute Cloud (EC2) і отримувати доступ до них за допомогою додатків для тонких клієнтів різних типів.
 
  • Розширена багатоланкова платформа для більш гнучкої розробки. Удосконалена платформа DataSnap™ надає більше можливостей розробки багатоланкових додатків, включаючи створення серверів за допомогою C++Builder та Delphi, нові майстри для розробки серверних додатків та клієнтських модулів, а також підтримку JavaScript, REST та транспортних протоколів HTTP та HTTPS.
  • Новий інтегрований набір засобів для тестування, аналізу продуктивності, автоматизації та забезпечення якості дозволяє розробникам оптимізувати процес розробки та витрачати менше часу на завдання з управління проектами . До них відносяться модуль аналізу відмінностей зі складу рішення Beyond Compare (розробник - Scooter Software), інтегрований модуль AQTime (розробник - SmartBear Software) для аналізу продуктивності та оптимізації пам'яті/ресурсів, інтегрований модуль Raize CodeSite для журналування ходу виконання, а також набір компонентів /n Software IP*Works для розробки інтернет-додатків з підтримкою розширених IP-протоколів.
 
  • Нові функції управління версіями Subversion підтримуються в Delphi, C++Builder і Delphi Prism, допомагаючи розробникам керувати версіями власного вихідного коду та коду, створеного спільними зусиллями групи.
 
Родина RAD Studio також поповнилася рішенням RadPHP XE для візуальної розробки веб-додатків мовою PHP. RadPHP XE надає платформу компонентів і повністю інтегроване середовище для швидкої розробки додатків PHP і Facebook у візуальному режимі. Найбільш значущою з них є підтримка міжплатформної розробки додатків .NET для Windows, Linux та Mac OS X. Крім того, у Delphi Prism з'явилася інтегрована система управління версіями Subversion, оновлене інтегроване середовище розробки на основі Visual Studio Shell 2010, а також підтримка останніх версій .NET і Silverlight.
 
Редакції RAD Studio XE
RAD Studio XE Professional
Редакція RAD Studio XE Professional призначена для індивідуальних розробників та груп, які займаються створенням додатків для Windows, .NET з підтримкою інтерфейсів для сенсорних екранів з вбудованим і локальним зберіганням баз даних (або без нього). До складу RAD Studio входять продукти Delphi®, C++Builder®, Delphi Prism™ та RadPHP™, що надають все необхідне для швидкого створення Windows-програм, програм .NET, PHP та веб-рішень. Забезпечуються такі можливості:
·       підключення до локальних баз даних InterBase®, MySQL у Delphi та C++Builder;
·       підключення до баз даних за допомогою ADO.NET до локальних баз даних InterBase у Delphi Prism;
·       Бібліотека візуальних компонентів (VCL) для веб-рішень (обмежена функціональність) з підтримкою тільки автономних додатків і не більше 5 підключень; підтримка ISAPI та HTTPS відсутня;
·       набір метрик та засобів аудиту коду початкового рівня, що допомагають проаналізувати стиль програмування та стан проекту;
< div>·       візуалізація коду з використанням універсальної мови моделювання (UML), що спрощує аналіз вихідного коду завдяки візуальному представленню.
RAD Studio XE Enterprise
Редакція RAD Studio XE Enterprise призначена для індивідуальних розробників та груп, що займаються створенням клієнт-серверних, багатоланкових та хмарних додатків, а також веб-додатків як для Windows, так і для .NET та веб-рішень. RAD Studio Enterprise надає зручні засоби підключення до різних серверів баз даних та корпоративних джерел даних, розширені можливості створення UML-моделей та комплексний набір засобів створення високоякісних програм. RAD Studio Enterprise підтримує всі можливості редакції Professional, а також такі можливості створення клієнт-серверних та багатоланкових програм для роботи з базами даних та веб-додатків:
·       підключення до серверів баз даних InterBase, Firebird, MySQL, Microsoft SQL Server, Oracle, DB2, Informix та Sybase при створенні програм з власним кодом Windows;
· підключення до віддалених серверів InterBase при створенні програм .NET;
·        розробка багатоланкових програм DataSnap та розробка клієнтів .NET DataSnap;
·        FinalBuilder Embarcadero Edition та засоби командного рядка для автоматизації збірок;
·        < /span>Бібліотека візуальних компонентів (VCL) для веб-рішень з підтримкою автономних додатків, служб, розширень ISAPI, HTTPS та необмеженої кількості підключень;
·        повний набір, що включає понад 80 метрик і більше 200 показників, що використовуються для аудиту коду;
·         повне двостороннє UML-моделювання з декількома типами діаграм, синхронізацією коду та моделей, створенням документації та шаблонами розробки.
RAD Studio XE Architect
Редакція RAD Studio XE Architect призначена для розробників додатків та груп, що створюють клієнт-серверні рішення, хмарні системи, веб-додатки та додатки з графічним інтерфейсом , що активно працюють з даними та є частиною корпоративних систем баз даних. RAD Studio Architect підтримує швидку розробку керованих даними додатків та потужні функції візуального моделювання даних, які допомагають розробникам аналізувати, проектувати та максимально ефективно використовувати корпоративні бази даних та структури даних. Редакція RAD Studio Architect підтримує всі можливості редакції Enterprise та надає такі додаткові потужні засоби моделювання та проектування баз даних:
·        зворотне проектування, аналіз та оптимізація баз даних;
·        можливість автоматичного створення коду баз даних на основі моделей для прямого проектування;
· /span>створення логічних та фізичних моделей на основі даних, витягнутих з баз даних та файлів сценаріїв;
·        робота зі зручними для читання та навігації діаграмами ;
·        удосконалене порівняння та об'єднання за допомогою двонаправлених операцій порівняння та об'єднання моделей і структур баз даних.

Інші новини

Найкраща ціна