+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Embarcadero пропонує безкоштовну платформу для швидкого доступу до програмного забезпечення

Компанія Embarcadero Technologies, виробник програмного забезпечення для розробки баз даних та додатків, оголосила про вихід нового релізу AppWave - безкоштовна платформа, яка забезпечує персональний та надшвидкий доступ до програмного забезпечення для користувачів робочих комп'ютерів та персональних пристроїв в рамках окремої компанії або організації. ж надає користувачам миттєвий доступ до більш ніж 250 популярних безкоштовних і корисних програм для ПК, таких як OpenOffice, Adobe Acrobat Reader, 7Zip і FTP-клієнт FileZilla, TweetDeck, Ventrilo, Blender 3D, PhotoWipe, ImageMagick, Thunderbird , ModelRight Viewer, PSPad та Inno Setup, Celestia, MySoftware Suite, TuxPaint та ін. (список розширюється щодня).

За словами Майкла Свінделла, старшого віце-президента з маркетингу та продукції в компанії Embarcadero, AppWave надає бізнес-користувачам миттєвий доступ до програмних інструментів тоді, коли вони їх потребують. "Суть AppWave - у здатності користувачів самостійно шукати та запускати потрібні програми для ПК у рамках своєї організації без зволікання або складних процедур", - додав Свінделла.

Бізнес-користувачі можуть включити в AppWave своє власне ПЗ, будь то комерційні або внутрішні користувача програми. AppWave працює з різноманітним популярним комерційним програмним забезпеченням, таким як: Microsoft Project, Microsoft Visio, Adobe Dreamweaver, Adobe InDesign, Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, Altova XMLSpy та ін. Власні засоби розробки баз даних та програм Embarcadero, такі як ER/Studio та DB Power Studio , також можуть бути отримані та керуватися через AppWave.

Таким чином, зAppWave компанії переходять до користувально-орієнтованої роботи з ПЗ, яке вони зазвичай використовують . Швидкий самостійний доступ бізнес-користувачів до додатків, а також можливість у реальному часі відслідковувати та збирати статистику використання ПЗ, зрештою, призводять до підвищення продуктивності та зниження витрат на програмне забезпечення, стверджують у Embarcadero . Вартість включення комерційної та користувальницької програмної програми для роботи в якості додатків AppWave складає від $10 до $400 за додаток.

За даними компанії, найбільший інтерес до Appwave виявили і вже мають досвід роботи з технологією користувачі з багатьох галузей - комунального та енергетичного секторів, фінансової сфери, охорони здоров'я, роздрібної торгівлі та маркетингових послуг. "Робота з додатками Appwave виявилася набагато швидшою і надійнішою, ніж я спочатку очікував", - поділився думкою Клейтон Бас, старший адміністратор баз даних з компанії Lincoln Electric. - Мене вразило, наскільки просто робиться підготовка додатків та їх доставка користувачам для використання”.

Інші новини