+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Експерти "Лабораторії Касперського" попередили користувачів про активізацію хакерів у передноворічний період.

ЛК попередила про активізацію кіберзлочинців у «чорну п'ятницю»

Зловмисники використовують у своїх цілях відомі торгові марки, назви платіжних систем та термін «чорна п'ятниця».

Експерти «Лабораторії Касперського» попередили користувачів про активізацію хакерів у передноворічний період. У цей час здійснюється безліч покупок, а розпочинається сезон розпродажів з так званої «чорної п'ятниці» (цього року вона припала на 24 листопада).

За даними ЛК, у «чорну п'ятницю» суттєво збільшується кількість кіберзлочинів. Зловмисники використовують з метою відомі торгові марки, назви платіжних систем і навіть сам термін «чорна п'ятниця». Наступного дня, в «сіру суботу», хакери беруть вихідний, і кількість проходжень по шкідливим посиланням одразу скорочується на третину.

Минулого року «чорна п'ятниця» припала на 25 листопада. Цього дня встановлена ​​на комп'ютерах користувачів система ЛК "Антифішинг" спрацювала 770 тис. разів. Вже 26 листопада кількість спрацьовувань впала до 510 тис. У неділю зловмисники продовжували відпочивати, а з понеділка, який отримав назву «кіберпонеділок», знову взялися до роботи. На думку експертів компанії, така ж тенденція збережеться і цього року.

Для того щоб убезпечити себе від кіберзлочинців, рекомендується вибирати для покупок дні, коли їхня активність нижча. Крім того, при здійсненні покупок online необхідно утримуватися від переходу за сумнівними та посиланнями, не завантажувати невідомі файли, а також уважно перевіряти адреси магазинів та платіжних сервісів.

Інші новини