+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Dr.Web Security Space Pro 7.0 доступна для безкоштовного бета-тестування.

Поява клієнт-серверної архітектури стала найістотнішим нововведенням у продукті Dr.Web для комплексного захисту ПК за останній час. Завдяки появі нового сервісу Dr.Web Control Service кожен модуль програми тепер може зосередитися на своїх специфічних завданнях. Сервіс бере на себе керування налаштуваннями, статистикою, оновленням та іншими параметрами.

Реалізовано можливість віддаленого керування Dr.Web Security Space Pro у межах локальної мережі. За наявності доступу з одного комп'ютера можна не тільки перевірити стан модулів, актуальність вірусних баз на всіх машинах мережі, на яких встановлена ​​сьома версія продукту, але й внести необхідні необхідні налаштування в налаштування. Це зручно як для адміністрування невеликих корпоративних мереж, так і для домашніх користувачів із кількома ПК.

Крім того, розробники повністю переробили сканер з графічним інтерфейсом: швидкість сканування зросла з допомогою використання сервісу Scanning Engine, що забезпечило можливість перевірки у кілька потоків. Робота з антируткіт-модулем Dr.Web Shield була винесена в окрему підсистему.

Значних змін зазнав модуль оновлення — поліпшення були покликані зробити процес встановлення та оновлення більш стабільним, а використання репозиторію та скриптів дозволяє мінімізувати наслідки можливих помилок. Також вдалося повністю відмовитися від використання системного планувальника завдань — тепер за планування відповідає Dr.Web Control Service, який управляє запуском модуля оновлення.

Суттєво модернізовано механізм перехоплення трафіку. Зокрема, з'явилася можливість перевірки поштового та мережевого трафіку, що надходить із зашифрованого з'єднання SSL. Також зазнала переробки драйверна частина брандмауера.

Оскільки змін у новій версії чимало, і багато з них революційні, компанія «Доктор Веб» закликає бета-тестерів підійти до випробування Dr.Web Security Space 7.0 максимально уважно і серйозно.

Запрошуємо взяти участь у бета-тестуванні Dr.Web Security Space Pro 7.0 всіх бажаючих. За традицією тестерів, поради та зауваження яких виявляться найбільш цінними для розробників і продукту, очікують традиційні подарунки від компанії «Доктор Веб».

Інші новини