+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Dr.Web Enterprise Suite 6.0: нова версія головного бізнес-продукту від "Доктор Веб"

Компанія "Доктор Веб" - російський розробник засобів інформаційної безпеки - повідомляє про випуск шостої версії свого основного корпоративного продукту Dr.Web Enterprise Suite. Істотні зміни та нововведення торкнулися цілої низки компонентів комплексу. Dr.Web Enterprise Suite 6.0 надає розширені можливості комплексного захисту корпоративних мереж: до його складу тепер входить брандмауер та централізований карантин; реалізовано підтримку 64-бітових операційних систем для агентів.

Власний брандмауер, що вже став невід'ємною складовою продуктів Dr.Web для захисту робочих станцій, тепер доступний і для користувачів Dr.Web Enterprise Suite. Наявність цього компонента дозволяє забезпечити захист вузлів мережі від несанкціонованого доступу ззовні, запобігти витоку важливих даних, блокувати підозрілі з'єднання на рівні пакетів та додатків.

В антивірусний агент було додано захист файлу hosts і гілок реєстру, що виключає ймовірність зловмисної зміни параметрів системи.

Завдяки підтримці 64-бітних версій операційних систем агенти Dr.Web Enterprise Suite тепер можуть встановлюватися найсучасніші ОС сімейства Windows. Якщо на робочих станціях, що захищаються, встановлена ​​ОС Windows 2000 і вище, у складі агента буде присутній файловий монітор SpIDer Guard, доступний користувачам інших продуктів Dr.Web версії 6.0.

Централізовано керований карантин дозволяє адміністратору мережі зі свого робочого місця відстежувати ізольовані шкідливі об'єкти на всіх ПК мережі і приймати рішення про дії з ними.

Ряд покращень торкнувся веб-інтерфейсу адміністратора. Зокрема, додано можливість групування об'єктів захисту із довільною вкладеністю, що дозволяє призначати адміністраторів для окремих груп користувачів, а значить ще ефективніше використовувати Dr.Web Enterprise Suite як у компаніях з підвищеними вимогами до безпеки, так і в багатофілійних організаціях. Java-консоль більше не входить до складу комплексу - вона повністю замінена веб-інтерфейсом. Загалом керування антивірусною мережею стало зручнішим.

Для переходу на Dr.Web Enterprise Suite версії 6.0 адміністраторам необхідно завантажити оновлений дистрибутив і зробити установку «поверх» старої версії. При цьому потрібно зробити кілька перезавантажень.

Увага! Для роботи брандмауера необхідно придбати ліцензію продовження Dr.Web Enterprise Suite, інакше цей компонент не працюватиме. Також звертаємо увагу системних адміністраторів на необхідність відкриття порту 2193 для з'єднання агентів із сервером

Інші новини