+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Dr.Web 9.0 для Windows - версія швидкого реагування

У версії Dr.Web 9.0 для Windows реалізовано цілу низку нововведень, завдяки яким посилено захист від найактуальніших нових загроз. Новий поведінковий аналізатор Dr.Web дозволить оперативно виявляти новітні модифікації троянців сімейства Trojan.Encoder, забезпечено захист даних від пошкодження шкідливим ПЗ, удосконалено виявлення відомих загроз, прихованих під новими пакувальниками. Поліпшення у файловому моніторі SpIDer Guard та хмарному сервісі Dr.Web Cloud дозволили значно знизити навантаження на систему та зробити роботу антивірусу ще непомітнішою. Нові технології захисту Dr.Web версії 9.0 для Windows забезпечать безпечну роботу в інтернет-пошуковиках та обмін інформацією за допомогою «месенджерів», а завдяки змінам у брандмауері Dr.Web необхідність створення нових правил користувачем буде скорочено до мінімуму.

Нове! Поведінковий аналізатор Dr.Web Process Heuristic — ефективний захист від новітніх невідомих загроз. Майже 90% реальних загроз, які докучають користувачам, — це різні троянці: сімейства Winlock , Encoder, Inject, Exploit сьогодні на слуху не тільки в Росії, а й далеко за її межами. Алгоритми їх детектування засобами технології Dr.Web Process Heuristic базуються на багаторічних знаннях про поведінку представників різних груп шкідливих програм у системі, що дозволяє практично миттєво нейтралізувати загрозу – до того, як комп'ютеру та його користувачу може бути завдано серйозної шкоди. Завдяки схожості поведінки багатьох шкідливих програм Dr.Web Process Heuristic виявляє ті з них, які ще невідомі Dr.Web, зокрема нові модифікації Trojan.Encoder і Trojan.Inject.

Нове! Захист користувальницьких даних від пошкодження — реальна можливість врятувати цінні файли. На випадок, якщо шкідливий об'єкт все ж таки встигне «погосподарювати» в системі, передбачений механізм захисту даних від пошкодження: користувач може завчасно вибрати потрібні каталоги і створити захищені копії даних, що містяться в них. з можливістю подальшого відновлення цих копій. Надалі технологія захисту від втрати даних дозволяє зберігати зміни, які були внесені в оригінальні файли через певний заданий користувачем тимчасовий інтервал або вручну, за командою. Звертаємо увагу користувачів на те, що ця функція не замінює собою повноцінного резервного копіювання, а є однією з технологій захисту від загроз, виявлених поведінковим аналізатором Dr.Web: тепер ви зможете самостійно відновити дані, пошкоджені до моменту спрацювання Dr.Web Process Heuristic, без необхідності звернення до служби технічної підтримки «Доктор Веб». . Ця технологія використовує поведінковий аналізатор Dr.Web Process Heuristic і дозволяє в реальному часі на початку активності шкідливого процесу розпізнати його вже наявними сигнатурними записами Dr.Web. Це значно підвищує рівень детектування нібито «нових» загроз, які можуть бути вже відомі вірусній базі Dr.Web, але упаковані новим способом для того, що антивірус їх не розпізнає.

Покращено! Підвищена швидкість антивірусного сканування завдяки оптимізації SpIDer Guard та Dr.Web Cloud. За рахунок кардинально переробленої внутрішньої підсистеми перевірки у файловому моніторі SpIDer Guard була підвищена продуктивність Dr.Web на машинах з інтенсивним файловим потоком (що особливо актуально при скачуванні файлів з торрент- та шаринг-трекерів, компіляції та рендерингу). Також з метою збільшення швидкодії було перероблено «хмарний» сервіс Dr.Web Cloud, який при спробі переходу користувача на веб-сайти надсилає URL-адресу на сервери компанії «Доктор Веб» для перевірки в режимі реального часу.

Нове! Нова система повної перевірки будь-якого трафіку – перекриття всіх шляхів для проникнення вірусів на комп'ютер через Інтернет. SpIDer Gate, по всіх портах – зміна порту передачі не дозволить уникнути перевірки. Реалізовано функціональність «Безпечний пошук»: при роботі в пошукових системах Google, Yandex, Yahoo!, Bing, Rambler у результатах пошуку відображаються лише безпечні сайти. При цьому небезпечний контент відсівається силами та параметрами самого пошуковика. Також забезпечений захист спілкування в таких популярних сервісах миттєвих повідомлень як Mail.Ru Agent, ICQ і Jabber: трафік фільтрується, посилання, що ведуть на шкідливі та фішингові сайти, вирізуються з повідомлень, проводиться антивірусна перевірка вкладень, що пересилаються. Передача потенційно небезпечних з точки зору Dr.Web вкладень блокується.

Нове! У версії 9.0 Батьківський контроль дозволяє блокувати зміну системного часу та часового поясу, що не дозволить дитині користуватися комп'ютером у несанкціонований час. Також за допомогою цього модуля тепер можна заборонити відправлення завдань на принтер, що забезпечить захист від несанкціонованого друку конфіденційних документів або витрачання паперу та картриджа.

Нове! Блокування доступу до «піратських» сайтів — захист інтересів правовласників контенту. Компонент SpIDer Gate тепер може за бажанням користувача блокувати доступ до інтернет-ресурсів, які розповсюджують неліцензійний контент.

Користувачу Dr.Web видається попередження про неможливість переходу на «піратський» ресурс і пропонується перейти на сайт правовласника. Список сайтів з неліцензійним контентом буде поповнюватися на прохання правовласників. передвстановленої бази додатків та заданих користувачем правил, то тепер він використовує дані, відповідно до яких додатки можуть бути визначені як довірені (легітимні з погляду Dr.Web). Такі програми можуть з'єднуватися з будь-якою адресою та за будь-яким портом. Нова організація роботи брандмауера зводить до мінімуму кількість питань, які програма задає користувачеві під час налаштування параметрів роботи.

Інші новини