+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Dr.Web 6.0 для Windows підвищить рівень захищеності комп'ютерів

Ряд доповнень, покращень та виправлень торкнувся практично всіх модулів антивірусу, підвищивши рівень захищеності комп'ютерів користувачів. Нижче наведено основні зміни в рамках цього оновлення.

Тепер при відключенні файлового монітора та брандмауера необхідно підтвердити свої наміри, ввівши запропоновані програмою символи (CAPTCHA). Це знижує ймовірність зловмисного відключення даних компонентів без відома користувачів. Водночас опції превентивного блокування перенесені з налаштувань файлового монітора в налаштування продукту.
Покращено механізм оновлення модулів, які не потребують перезавантаження комп'ютера.
Удосконалено лікування реєстру; виправлена ​​помилка, що призводила до неможливості завантаження операційної системи в безпечному режимі. У скануючий сервіс Scanning Engine внесено низку покращень, що підвищують як безпеку роботи антивірусного комплексу, так і зручність користування антивірусом. Виявлені помилки у роботі Scanning Engine були виправлені. Додані нові локалізації продукту.
Веб-антивірус тепер зберігає у своєму лозі інформацію не лише про HTTP-, але й про FTP-з'єднання. Також до компоненту додано можливість роботи без пароля — відтепер за необхідності пароль для роботи зі SpIDer Gate та модулем Батьківського контролю можна задати в налаштуваннях URL-фільтра.
До модуль самозахисту додано можливість блокування низькорівневого запису на жорсткі диски, причому ця настройка зберігається між перезавантаженнями системи. Водночас було виправлено помилку, через яку при активному антивірусі не запускався безпечний режим Windows, та ліквідовано причину некоректної роботи власних модулів Dr.Web за наявності активних вірусів у системі.
Для користувачів оновлення пройде автоматично, проте вимагатиме перезавантаження комп'ютера.

Інші новини