+38/050/370-3627
+38/067/502-3306
+38/044/257-2444
Новини

Доступно нове рішення Parallels Desktop 11 для Mac

Це рішення включає нову версію ПЗ для розробників, дизайнерів та досвідчених користувачів — Parallels Desktop для Mac Pro Edition, а також Parallels Desktop для Mac Business Edition (раніше Enterprise Edition).

Завдяки Parallels Desktop 11 користувачі Mac можуть запускати Windows 10 і працювати з Cortana, персональним голосовим помічником з елементами штучного інтелекту від Microsoft, як Windows, так і OS X. Вперше в Parallels Desktop функції Windows будуть доступні для додатків OS X. Крім того, Parallels Desktop 11 надає експериментальну підтримку попередньої версії OS X El Capitan, а також підтримку повної версії цієї платформи після її офіційного випуску для більш ефективної роботи з операційними системами.

До нових зручних функцій Parallels Desktop 11 відноситься поліпшена продуктивність довга робота від акумулятора в режимі подорожі. Коли користувач перебуває в дорозі і його пристрій не підключений до джерела живлення, автоматично вмикається режим поїздки, який закриває ресурсомісткі програми, продовжуючи тим самим термін служби батареї на 25%.

Рішення Parallels Desktop 11 для Mac пропонує неймовірні покращення продуктивності порівняно з попередньою версією для більш швидкої роботи:

  • Windows-програми завантажуються та закриваються на 50% швидше.
  • Файлові операції в Windows виконуються на 20% швидше.
  • Віртуальні машини переводяться в стан очікування на 20% швидше.
  • Режим поїздки продовжує термін служби батареї на 25%.
  • Удосконалена мережева продуктивність.

Parallels Desktop 11 для Mac Pro Edition — це нова версія програмного забезпечення для розробників, дизайнерів та досвідчених користувачів, які висувають підвищені вимоги до продуктивності. Pro Edition підтримує налагодження гостьових ОС, мережне моделювання та інтеграцію з популярними інструментами розробника, такими як Docker, Chef, Jenkins, Vagrant, а також модуль Visual Studio, що підключається. Рішення Parallels Desktop 11 для Mac Pro Edition дозволяє запускати попередній перегляд машин Windows та використовувати вкладену віртуалізацію для гостьових ОС Windows та Linux. Це ідеальний інструмент для розробників, досвідчених користувачів та тестувальників, яким потрібні різні середовища віртуальних машин, у тому числі моделювання складних розгортань.

Parallels Desktop для Mac Business Edition, раніше Parallels Desktop для Mac Enterprise Edition, включає всі функції Pro Edition і дозволяє співробітникам запускати Windows-програми на пристроях Mac.

Видання Business Edition, розроблене на основі визнаного рішення Parallels Desktop, пропонує функції адміністрування, за допомогою яких ІТ-фахівці можуть контролювати віртуальні машини кінцевих користувачів та ліцензії на новому порталі управління ліцензіями Parallels. Таким чином, ІТ-фахівці отримують доступ до важливої ​​інформації (наприклад, термінів дії ліцензій, статистики використання та відстеження ліцензійної діяльності в режимі реального часу) для зручного керування розгорнутими ліцензіями. Рішення Parallels Desktop для Mac Business Edition також підтримує хмарні служби для бізнесу, такі як Box, Dropbox та OneDrive®.

 

Інші новини

Найкраща ціна