+38/050/370-3627
+38/093/220-0872
+38/044/257-2444
Новини

Donationalerts оголосив про запуск відкритого API

Donationalerts оголосив про запуск відкритого API

Інструмент збільшення інтерактивності стриму Donationalerts оголосив про запуск відкритого API. Це допоможе стороннім розробникам створювати нові віджети та кастомізувати сервіс під потреби стримерів.

Donationalerts API надає можливість стороннім сервісам та додаткам взаємодіяти з платформою, запитуючи основні відкриті дані профілю: нік, аватар та історія донатів. При цьому щоразу при авторизації через сторонні програми користувач сам погоджується, ділитися своїми персональними даними чи ні. Donationalerts надає стороннім сервісам три скоупи: oauth-user-show - дані профілю користувача; oauth-donation-subscribe — підписка на повідомлення про нові платні повідомлення; oauth-donation-index — Перегляд платних повідомлень.

На першому етапі релізу розробники отримають можливість створення власних віджетів для стриму. Незабаром буде реалізовано бібліотеку, в якій кожен стример зможе знайти віджети від сторонніх розробників та встановити його на своїй трансляції.

«Протягом усього існування Donationalerts ми отримували велику кількість запитів щодо API. І нарешті настав момент, коли ми можемо відкритися небайдужим розробникам. Відкрите API – це дуже великий крок назустріч нашим користувачам, адже тепер кожен зможе доопрацювати наш інструмент так, щоб він був максимально зручним для нього. Ну і, нарешті, це стане величезним поштовхом для розвитку проекту», — сказав керівник проекту Donationalerts.

Інші новини

Найкраща ціна